Apartamenty Na Plaży Jastarnia
Jastarnia, ul. Bałtycka
Apartamenty na Plaży jest propozycją skierowaną do wszystkich tych którzy cenią sobie najwyższy standard, adekwatny do tego co proponują najwyższej klasy hotele. To oferta dla każdego kto uwielbia spędzać czas w znakomitych warunkach, w bliskości morza i przepięknej plaży. Apartamenty na Plaży znajdują się w granicach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i obszaru Natura 2000.
Baltic Korona Darłowo
Darłowo, ul. Północna 27
Apartamentowiec Baltic Korona składa się z 5 części. Znakomite ceny, bo zaczynające się już od 5500 zł brutto za m2. Jeżeli chcecie poznać dokładną wartość konkretnych apartamentów wystarczy wybrać konkretny segment.
Rezydencja Ustronie Morskie Ustronie Morskie
Ustronie Morskie, ul. Zachodnia
Rezydencja Ustronie Morskie to kompletna nowość, niedawno wybudowany zespół budynków mieszkalnych oraz wypoczynkowych. Całość zlokalizowana w najlepszym miejscu wakacyjnej miejscowości Ustronie Morskie. Cała inwestycja to zarówno komfortowe apartamenty jak i nowoczesne domy w zabudowie szeregowej oraz wolnostojącej.
Projekt SOLNA Kołobrzeg
Kołobrzeg, ul. Solna
Projekt Solna to wyjątkowa inwestycja w Kołobrzegu. Zrealizowana w miejscu gdzie znajdowała się historyczna brama do Śródmieścia Kołobrzegu, a także przebiegał ważny szlak komunikacyjny, łączący centrum miasta z portem oraz najważniejszymi punktami miejskimi.
Rezydencja Park Rodzinna Mielno
Mielno, ul. Kopernika
Niecałe 150 metrów od morza, w pobliżu promenady w Mielnie i jeziora Jamno powstaje znakomita inwestycja składająca się z komfortowych apartamentów. Rezydencja Park Rodzinna to znakomite miejsce do zamieszkania, do spędzania wolnych dni. Projektując inwestycję celem numer jeden było stworzyć idealnie miejsce dla rodzin z dziećmi i to się w pełni udało.
Baltic Park Pogorzelica Pogorzelica
Pogorzelica, ul. Wojska Polskiego (7B-7D)
Baltic Park Pogorzelica składa się z trzech budynków apartamentowych oraz jednego budynku z funkcją usługowo - hotelową zlokalizowanego od głównej ulicy Wojska Polskiego. Cały projekt wykonany w ramach nowoczesnej, oryginalnej architektury, znacznie wyróżniający się spośród tradycyjnej zabudowy pensjonatowej. W toku prac zadbano o najmniejsze detale wykończeniowe, stosując przy tym najlepsze materiały i komponenty budowlane.
Dune Mielno
Mielno, ul. Pionierów 18
Dune Resort to kompleks apartamentowców zlokalizowany w pobliżu Morza Bałtyckiego, znajdujący się we wschodniej części miejscowości Mielno. To inwestycja która każdemu przypadnie do gustu, która automatycznie przywodzi na myśl podobne komfortowe rezydencje znajdujące się w Kalifornii czy na Lazurowym Wybrzeżu. .
Międzywodzie Park Międzywodzie
Międzywodzie, ul. Szkolna 17/2
Międzywodzie Park to innowacyjny projekt mieszkalno-wypoczynkowy stworzoną z myślą o rodzinach. Całe osiedle znajduje się w otoczeniu lasu sosnowego, a do plaży jest tylko 300 metrów. .