Projekt SOLNA Kołobrzeg
od 51m2 do 108m2
Kołobrzeg, ul. Solna
Projekt Solna to wyjątkowa inwestycja w Kołobrzegu. Zrealizowana w miejscu gdzie znajdowała się historyczna brama do Śródmieścia Kołobrzegu, a także przebiegał ważny szlak komunikacyjny, łączący centrum miasta z portem oraz najważniejszymi punktami miejskimi.
Continental Krynica Morska
od 64m2 do 95m2
Krynica Morska, ul. Przyjaźni
MARGO to deweloper który przygotował dla wszystkich znakomicie zlokalizowane nad morzem nieruchomości. Proponujemy mieszkania oraz apartamenty z przepięknymi widokami na morze. Proponujemy zakup apartamentów nie tylko dla siebie ale również jako znakomitą lokatę kapitału, pod wynajem dla wczasowiczów.
Rezydencja Ustronie Morskie Ustronie Morskie
od 33m2 do 108m2
Ustronie Morskie, ul. Zachodnia
Rezydencja Ustronie Morskie to kompletna nowość, niedawno wybudowany zespół budynków mieszkalnych oraz wypoczynkowych. Całość zlokalizowana w najlepszym miejscu wakacyjnej miejscowości Ustronie Morskie. Cała inwestycja to zarówno komfortowe apartamenty jak i nowoczesne domy w zabudowie szeregowej oraz wolnostojącej.
Baltic Korona Darłowo
od 45m2 do 75m2
Darłowo, ul. Północna 27
Apartamentowiec Baltic Korona składa się z 5 części. Znakomite ceny, bo zaczynające się już od 5500 zł brutto za m2. Jeżeli chcecie poznać dokładną wartość konkretnych apartamentów wystarczy wybrać konkretny segment.
Apartamenty Na Plaży Jastarnia
od 31m2 do 75m2
Jastarnia, ul. Bałtycka
Apartamenty na Plaży jest propozycją skierowaną do wszystkich tych którzy cenią sobie najwyższy standard, adekwatny do tego co proponują najwyższej klasy hotele. To oferta dla każdego kto uwielbia spędzać czas w znakomitych warunkach, w bliskości morza i przepięknej plaży. Apartamenty na Plaży znajdują się w granicach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i obszaru Natura 2000.
Apartamenty Wakacyjne Marina Kąty Rybackie
od 31m2 do 39m2
Kąty Rybackie, ul. Rybacka
Apartamenty Wakacyjne Marina to z jednej strony miejsce idealne do wypoczynku, do cieszenia się bliskością morza, przepięknej plaży, coś na pełen relaks. To także doskonała lokata kapitału na wiele lat, coś dzięki czemu będzie można generować stałe i wysokie zyski z tytułu wynajmu. W skład kompleksu Marina wchodzą, oprócz apartamentów również punkty usługowe takie jak Kids Club, jak bar, restauracja, centrum fitness czy gabinety odnowy biologicznej.
Rezydencja Park Rodzinna Mielno
od 42m2 do 71m2
Mielno, ul. Kopernika
Niecałe 150 metrów od morza, w pobliżu promenady w Mielnie i jeziora Jamno powstaje znakomita inwestycja składająca się z komfortowych apartamentów. Rezydencja Park Rodzinna to znakomite miejsce do zamieszkania, do spędzania wolnych dni. Projektując inwestycję celem numer jeden było stworzyć idealnie miejsce dla rodzin z dziećmi i to się w pełni udało.
Baltic Park Stegna
od 36m2 do 57m2
Stegna, ul. Lipowa 32
Stegna, wschodnie wybrzeże Bałtyku, blisko Gdańsk i Elbląga. To właśnie tutaj znajduje się Baltic Park, doskonale zlokalizowana inwestycja mieszkaniowa. Składa się ona z dwóch budynków, które zostały umiejscowione w lesie sosnowym.
Baltic Park Pogorzelica Pogorzelica
od 27m2 do 46m2
Pogorzelica, ul. Wojska Polskiego (7B-7D)
Baltic Park Pogorzelica składa się z trzech budynków apartamentowych oraz jednego budynku z funkcją usługowo - hotelową zlokalizowanego od głównej ulicy Wojska Polskiego. Cały projekt wykonany w ramach nowoczesnej, oryginalnej architektury, znacznie wyróżniający się spośród tradycyjnej zabudowy pensjonatowej. W toku prac zadbano o najmniejsze detale wykończeniowe, stosując przy tym najlepsze materiały i komponenty budowlane.
Dune Mielno
od 23m2 do 107m2
Mielno, ul. Pionierów 18
Dune Resort to kompleks apartamentowców zlokalizowany w pobliżu Morza Bałtyckiego, znajdujący się we wschodniej części miejscowości Mielno. To inwestycja która każdemu przypadnie do gustu, która automatycznie przywodzi na myśl podobne komfortowe rezydencje znajdujące się w Kalifornii czy na Lazurowym Wybrzeżu. .
Międzywodzie Park Międzywodzie
od 91m2 do 103m2
Międzywodzie, ul. Szkolna 17/2
Międzywodzie Park to innowacyjny projekt mieszkalno-wypoczynkowy stworzoną z myślą o rodzinach. Całe osiedle znajduje się w otoczeniu lasu sosnowego, a do plaży jest tylko 300 metrów. .