Sun&Snow Resorts Szklarska Poręba
Szklarska Poręba, ul. Górna
Sun&Snow Resorts - Szklarska Poręba to nic innego jak najwyższy standard apartamentów rozlokowanych w trzech budynkach. Całość inwestycji to około 7500 metrów kwadratowych i 6000 metrów kwadratowych przeznaczonych na aparthotel.
Sun & Snow Residence Karpacz
Karpacz, ul. Myśliwska
Sun & Snow Residence Karpacz to starannie przygotowana, zaprojektowana inwestycja. Połączenie wysokiego poziomu estetyki, elegancji, z funkcjonalnością obiektów oraz wysokim standardem wykończenia. Wszystko przygotowane z ogromną dbałością o najmniejsze detale.
Apartamenty Bukowa Góra Wisła
Wisła, ul. Bukowa 17
Apartamenty Bukowa Góra zostały przygotowane, zrealizowane na południowym zboczu góry Bukowej i tworzą one kompleks wypoczynkowy oraz mieszkalny. Inwestycja znajduje się na wysokości 500 m n. p.
Apartamenty Bawaria Szklarska Poręba
Szklarska Poręba, ul. 11-go listopada 10
Nowoczesne wykonanie, tradycyjna architektura rodem z Alp i pełen luksus, to właśnie nasza oferta, to właśnie Apartamenty Bawaria. 34 apartamenty plus do tego winda i hala garażowa, to najważniejsze informacje o naszej inwestycji. Na działce, wolna przestrzeń zostanie wykorzystana choćby na realizację placu zabaw dla dzieci.
Szklarska Perła Szklarska Poręba
Szklarska Poręba, ul. Armii Czerwonej
. . .
Norweska Dolina Szklarska Poręba
Szklarska Poręba, ul. Kopernika 9
Dziewięć willi o wysokim standardzie wykończenia, niezwykle ekskluzywnych składa się na nasz projekt Norweska Dolina. Jest to nawiązanie do Doliny Siedmiu Stawów czyli miejsca które niegdyś było zamieszkiwane przez naukowców i artystów.