Sun&Snow Resorts Szklarska Poręba
Szklarska Poręba, ul. Górna
Sun&Snow Resorts - Szklarska Poręba to nic innego jak najwyższy standard apartamentów rozlokowanych w trzech budynkach. Całość inwestycji to około 7500 metrów kwadratowych i 6000 metrów kwadratowych przeznaczonych na aparthotel.
Sun & Snow Residence Karpacz
Karpacz, ul. Myśliwska
Sun & Snow Residence Karpacz to starannie przygotowana, zaprojektowana inwestycja. Połączenie wysokiego poziomu estetyki, elegancji, z funkcjonalnością obiektów oraz wysokim standardem wykończenia. Wszystko przygotowane z ogromną dbałością o najmniejsze detale.
Apartamenty Bawaria Szklarska Poręba
Szklarska Poręba, ul. 11-go listopada 10
Nowoczesne wykonanie, tradycyjna architektura rodem z Alp i pełen luksus, to właśnie nasza oferta, to właśnie Apartamenty Bawaria. 34 apartamenty plus do tego winda i hala garażowa, to najważniejsze informacje o naszej inwestycji. Na działce, wolna przestrzeń zostanie wykorzystana choćby na realizację placu zabaw dla dzieci.
Apartamenty Bukowa Góra Wisła
Wisła, ul. Bukowa 17
Apartamenty Bukowa Góra zostały przygotowane, zrealizowane na południowym zboczu góry Bukowej i tworzą one kompleks wypoczynkowy oraz mieszkalny. Inwestycja znajduje się na wysokości 500 m n. p.
Szklarska Perła Szklarska Poręba
Szklarska Poręba, ul. Armii Czerwonej
. . .
Norweska Dolina Szklarska Poręba
Szklarska Poręba, ul. Kopernika 9
Dziewięć willi o wysokim standardzie wykończenia, niezwykle ekskluzywnych składa się na nasz projekt Norweska Dolina. Jest to nawiązanie do Doliny Siedmiu Stawów czyli miejsca które niegdyś było zamieszkiwane przez naukowców i artystów.