Sun&Snow Resorts Szklarska Poręba
od 27m2 do 103m2
Szklarska Poręba, ul. Górna
Sun&Snow Resorts - Szklarska Poręba to nic innego jak najwyższy standard apartamentów rozlokowanych w trzech budynkach. Całość inwestycji to około 7500 metrów kwadratowych i 6000 metrów kwadratowych przeznaczonych na aparthotel.
Lipki Park Zakopane
od 22m2 do 52m2
Zakopane, ul. Za Strugiem
Sun&Snow Resorts Lipki Park Zakopane to nowoczesne budynki apartamentowe, zlokalizowane przy ul. Za Strugiem w Zakopanem, niedaleko centrum. Przy zboczu wzgórza Lipka, z widokiem na Tatry, na Giewont, znajdują się apartamenty gwarantujące możliwość przebywania w oazie ciszy i spokoju  .
Sun & Snow Residence Karpacz
od 42m2 do 54m2
Karpacz, ul. Myśliwska
Sun & Snow Residence Karpacz to starannie przygotowana, zaprojektowana inwestycja. Połączenie wysokiego poziomu estetyki, elegancji, z funkcjonalnością obiektów oraz wysokim standardem wykończenia. Wszystko przygotowane z ogromną dbałością o najmniejsze detale.
Apartamenty Bawaria Szklarska Poręba
od 29m2 do 57m2
Szklarska Poręba, ul. 11-go listopada 10
Nowoczesne wykonanie, tradycyjna architektura rodem z Alp i pełen luksus, to właśnie nasza oferta, to właśnie Apartamenty Bawaria. 34 apartamenty plus do tego winda i hala garażowa, to najważniejsze informacje o naszej inwestycji. Na działce, wolna przestrzeń zostanie wykorzystana choćby na realizację placu zabaw dla dzieci.
Apartamenty Bukowa Góra Wisła
od 23m2 do 85m2
Wisła, ul. Bukowa 17
Apartamenty Bukowa Góra zostały przygotowane, zrealizowane na południowym zboczu góry Bukowej i tworzą one kompleks wypoczynkowy oraz mieszkalny. Inwestycja znajduje się na wysokości 500 m n. p.
Norweska Dolina Szklarska Poręba
od 49m2 do 61m2
Szklarska Poręba, ul. Kopernika 9
Dziewięć willi o wysokim standardzie wykończenia, niezwykle ekskluzywnych składa się na nasz projekt Norweska Dolina. Jest to nawiązanie do Doliny Siedmiu Stawów czyli miejsca które niegdyś było zamieszkiwane przez naukowców i artystów.
Szklarska Perła Szklarska Poręba
od 39m2 do 54m2
Szklarska Poręba, ul. Armii Czerwonej
. . .