Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Białe
Osiedle Białe
Osiedle Białe

Osiedle Białe

Baranowo, ul. Biała

Opis inwestycji

Wymarzyłeś sobie dom jednorodzinny z ogrodem w bezpośrednich okolicach Poznania? Każdy nowy dom na Osiedlu Białym pod Poznaniem posiada ogród. Najczęściej prowadzi do niego bezpośrednie wyjście z salonu. Partery domów zaprojektowano jako otwarte przestrzenie z dużymi oknami, co niweluje barierę między wnętrzem domu a ogrodem, sprawiając, że staje się on pełnoprawnym mieszkańcem domu przez cały rok. Zielony latem, biały podczas śnieżnej zimy zmienia w naturalny sposób scenografię i dostarcza wielu pięknych wrażeń. Ogród to również miejsce odpoczynku i spędzania wolnego czasu. To tu odbywają się rodzinne spotkania, grille z przyjaciółmi, jest miejsce na zabawę dla dzieci, miejsce na hamak i do opalania. To prawdziwa prywatna oaza spokoju położona w niedalekiej odległości od Poznania. Dlatego warto obejrzeć poszczególne domy w Poznaniu, które znajdują się w ofercie AOA Deweloper i wybrać wymarzony dom.

Szukasz nowego domu na sprzedaż w Poznaniu lub jego okolicach? Dobrze trafiłeś! Znakomita lokalizacja Osiedla Białego to połączenie bezproblemowego dojazdu do centrum Poznania z atrakcjami ładnej okolicy Jeziora Kierskiego. Dzięki dobremu skomunikowaniu z Poznaniem mieszkańcy Baranowa mogą cieszyć się życiem w spokojnym otoczeniu, nie rezygnując ze współczesnych wygód stolicy Wielkopolski. Jednocześnie na miejscu mieszkańcy osiedla mają dostęp do placówek edukacyjnych: przedszkoli i szkół, obiektów sportowych i rekreacyjnych, przychodni zdrowia, sklepów i galerii handlowych. Dlatego warto wybrać z oferty AOA dewelopera z Poznania, nowe domy w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej, a także wolnostojące domy jednorodzinne. Poznań i okolice, wygoda i dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy, a jednocześnie spokój i przyroda to idealne warunki do zakupu domu i zamieszkania w pięknym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez AOA Deweloper.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
kominek
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Garaż
Typ budynku:
Dom wolnostojący
Liczba kondygnacji:
2

Zalety inwestycji

ogródki sąsiedztwo przedszkoli, szkół doskonały dojazd do miasta przyroda i rekreacja w zasięgu ręki w pobliżu centrum, z dala od zgiełku
Okolica

Szukasz domu jednorodzinnego lub szeregowego na sprzedaż w okolicach Poznania? Czy można sobie wyobrazić bardziej urokliwe położenie domu niż to w niedalekiej odległości od jeziora? Dom na Osiedlu Białym jest właśnie spełnieniem marzenia o domu w pobliżu jeziora. Mieszkańcy osiedla mogą przez cały rok korzystać z uroków i atrakcji największego zbiornika wodnego położonego w granicach Poznania. W pobliżu osiedla znajdują się ścieżki do biegania, ścieżki spacerowe, plaże, miejsce do wędkowania i uprawiania sportów wodnych. Wśród lasów, wzdłuż wschodniego brzegu jeziora, usytuowane są dróżki, które prowadzą aż do Parku Sołackiego. To przepiękna okolica, która pozwala odetchnąć po ciężkim dniu czy tygodniu pracy oraz cieszyć się życiem i wolnym czasem. Warto sprawdzić dom na sprzedaż z oferty poznańskiego dewelopera AOA i spełnić swoje marzenie o nowym domu w Poznaniu w okolicy jeziora.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

AOA Deweloper jest firmą która może pochwalić się znakomitym doświadczeniem w wyniku realizacji projektu budowlanego renomowanego Hotelu Remes Sport & Spa.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Biała, Baranowo
Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00 – 18:00
sb. 10:00-16:00
Telefon:
515 166 905
Adres email:
agnieszka.kozlowska@aoadeweloper.pl
Lokalizacja