Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Jurajskie Wzgórze V
Jurajskie Wzgórze V
Jurajskie Wzgórze V

Jurajskie Wzgórze V

Bibice, ul. Leśna

Opis inwestycji

Bibice to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc do zamieszkania w okolicach Krakowa. Tutaj jest wszystko co niezbędne do osiągnięcia komfortu.

Jurajskie Wzgórza V zlokalizowane zostały w miejscowości Bibice, przy ul. Leśnej, a od krakowskiego rynku dzieli je jedynie odległość 8 km. Taka lokalizacja to znakomita informacja dla wszystkich szukających spokojnych lokalizacji do zamieszkania ale równocześnie szybkich opcji komunikacyjnych, połączenia z wielkim miastem. Łatwy dojazd do centrum Krakowa, najważniejszych arterii drogowych jak i lotniska w krakowskich Balicach

Osiedle Jurajskie Wzgórze V składa się łącznie z 20 domów jednorodzinnych, przygotowanych w ramach bliźniaczej zabudowy. Całość została zaprojektowana w stylu szwajcarsko-ojcowskim czyli mamy tutaj architekturę charakterystyczną dla kurortów wypoczynkowych czy też uzdrowisk. Taki styl architektoniczny to dominacja drewna, kamienia, a także szczególna dbałość o wszelkie detale, elementy. Nasze domy zostały przygotowane w niezwykle ciepłej tonacji, posiadają balkony drewniane, a także ciemny dach. Tematyka przewodnia to nic innego jak kamień wapienny, oczywiście wszystko idealnie się harmonizuje. Taka architektura to nic innego jak gwarancja spokoju, jak dopasowanie idealne do panującego otoczenia. Prace realizowane w ramach tradycyjnych technologii w połączeniu z nowoczesnymi materiałami budowlanymi. Efekty końcowe są naprawdę znakomite. To nie inwestycja na najbliższe 10 lat, to domy które będą modne i doskonałe przez wiele dekad.

Należy również pamiętać, że oprócz eleganckiej prezencji z zewnątrz, przygotowaliśmy domy niezwykle funkcjonalne. Dzięki temu są one niezwykle wygodne dla mieszkańców, pozwalają na dowolne rozwiązania aranżacyjne. Doskonałe, optymalne nasłonecznienie to kolejny atut tej inwestycji, tych domów.

Jurajskie Wzgórze V to nic innego jak po prostu realizacja marzeń wielu osób dla których najważniejsze jest zamieszkanie w miejscu bezpiecznym i wygodnym, a także mieć dom który nie jest kalką domów już istniejących, dając coś oryginalnego.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
ogrodzenie działki
Powierzchnie dodatkowe:
Pomieszczenie gospodarcze, Wiatrołap, Domek narzędziowy, pergola, podjazd
Typ budynku:
Bliźniak
Liczba budynków:
20
Liczba kondygnacji:
2

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja najwyższy standard osiedle w pełni przyjazne
Okolica

Bibice to pod wieloma względami niezwykle atrakcyjna lokalizacja do zamieszkania. To właśnie tutaj ludzie mogą uzyskać dostęp do nowoczesnych rozwiązań infrastrukturalnych które są połączone z unikatową tradycją.

Jurajskie Wzgórza V to osiedle znajdujące się właśnie w Bibicach, przy ulicy Leśnej. Inwestycję od centrum Krakowa dzieli zaledwie 8 km. Dojazd od Krakowa, niezależnie od jego dzielnicy jest niezwykle łatwy, komfortowy i nie zajmuje zbyt wiele czasu. Stąd również szybki dojazd do największych węzłów komunikacyjnych, dworców kolejowych czy też na Balice czyli lotniska krakowskiego.

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Zobacz również:

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Invest House to deweloper w pełni polski, zarówno jeżeli mowa o rodowodzie jak i kapitale. Nasze działania koncentrujemy na terenie Małopolski i robimy to z sukcesami już od ponad 20 lat. Działamy w branży budowlanej, skupiając się przede wszystkim na realizacji domów jednorodzinnych: bliźniacze, indywidualne oraz szeregowe.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Bociana 20, 31-231 Kraków
Telefon:
12 416 39 32
Adres email:
biuro@invest-house.com.pl
Lokalizacja