Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Wrzosowa 1
Wrzosowa 1
Wrzosowa 1

Wrzosowa 1

Bibice, ul. Wrzosowa

Opis inwestycji

Przedstawiamy znakomitą ofertę w miejscowości Bibice. To właśnie tutaj możecie liczyć na znakomitej jakości rozwiązanie pod nazwą WRZOSOWA 1, domy w zabudowie jednorodzinnej. Nasza inwestycja to idealny kompleks składający się z 10 domów o wielkości 89,44 m2 każdy. Są one zlokalizowane w starszej części Bibic. To miejsce idealne do zamieszkania, doskonała okolica, doskonałe rozwiązania. Taka lokalizacja to spokój, to najlepsze rozwiązania dla ceniących sobie wysoki komfort.

WRZOSOWA 1 to osiedle które zostało starannie przemyślane. Łączy w sobie ciekawa, miejską kamieniczną zabudowę i naturalnie lokalizację podmiejską. Projekt w szwajcarsko-ojcowskim stylu gwarantuje klimat tego miejsca. Wystarczy obejrzeć sobie jak się prezentują budynki w ramach WRZOSOWA 1 by mieć pewność, że to właśnie to czego chcemy. Taki styl to połączenie najlepszych szczegółów architektonicznych, materiałów naturalnych gdzie na czoło wysuwają się takie jak kamień wapienny czy drewno.

Domy te posiadają znakomitą możliwość ekspozycji odnośnie stron świata. Czyli mamy wejście od strony północnej, natomiast salon i ogrody zostały zlokalizowane od strony południowej. Optymalne oświetlenie wnętrza, a także znakomicie funkcjonalny rozkład wszystkich wnętrz to naturalnie spore możliwości do idealnego zaaranżowania wnętrz. Zachęcamy zatem do sprawdzania, do skorzystania z tego co oferuje osiedle WRZOSOWA 1.

Wszystkie działania, wszystkie starania które podjęliśmy są naprawdę znakomite, to rozwiązania dla wymagających klientów dzięki czemu będą oni z nami przez wiele przyszłych lat.

Doskonale wiemy że ludzie kupujący domy robią to na długie lata i to naprawdę wartościowa inwestycja. Dlatego koniecznie należy zainwestować w domy idealne w każdym calu. Zachęcamy do współpracy, zachęcamy do zainteresowania się inwestycją WRZOSOWA 1.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
ogrodzenie działki
Powierzchnie dodatkowe:
Pomieszczenie gospodarcze, Wiatrołap, Domek narzędziowy, pergola, podjazd
Typ budynku:
Bliźniak
Liczba budynków:
10
Liczba kondygnacji:
2

Zalety inwestycji

funkcjonalność układu pomieszczeń doskonała lokalizacja przyjazna okolica
Okolica

WRZOSOWA 1 to osiedle które znajduje się przy ul. Wrzosowej, w miejscowości Bibice. To właśnie tutaj, w otulinie Jurajskich parków Krajobrazowych, mniej niż 10 km od krakowskiego Rynku Głównego przygotowane zostało znakomite osiedle Wrzosowa 1. doskonałe warunki komunikacyjne, znakomity dojazd nie tylko do najważniejszych, centralnych punktów Krakowa ale również do lotniska Balice czy węzłów komunikacyjnych.

W pobliżu osiedla znajdziemy między innymi plac zabaw dla dzieci, pętla autobusowa pozwalająca dojechać do Krakowa, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz kościół. Zaledwie 1 kkm dzieli nas od galerii handlowej Krakowskie Przedmieście. Do dyspozycji mieszkańców liczne ścieżki spacerowe i rowerowe.

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Zobacz również:

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Invest House to deweloper w pełni polski, zarówno jeżeli mowa o rodowodzie jak i kapitale. Nasze działania koncentrujemy na terenie Małopolski i robimy to z sukcesami już od ponad 20 lat. Działamy w branży budowlanej, skupiając się przede wszystkim na realizacji domów jednorodzinnych: bliźniacze, indywidualne oraz szeregowe.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul.Bociana 20, 31-231 Kraków
Telefon:
12 416 39 32
Adres email:
biuro@invest-house.com.pl
Lokalizacja