Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Błękitne Aleje
Błękitne Aleje
Błękitne Aleje

Błękitne Aleje

Bielany Wrocławskie, ul. Błękitna

Opis inwestycji

Na Bielanach Wrocławskich, niecałe 3 minuty od Zamku Topacz, przy ul. Błękitnej powstaje Osiedle Błękitne Aleje. Kwintesencja nowoczesności.

W miejscu tym dominująca będzie jednorodzinna zabudowa mająca dwie kondygnacje. Przygotowanie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, posiadające garażę, a także domy jednorodzinne w bliźniaczej zabudowie dwulokalowej. Wszystko zaprojektowane wspaniale na planie wiatraka. Równocześnie w ramach I etapu zrealizowane zostaną mieszkania w budynku szeregowym

Elegancja w postaci starannie dobranej kolorystyki budynków, do tego prostota formy i płaskie dachy, to właśnie rozwiązanie dla wszystkich tych którzy cenią sobie najnowocześniejsze trendy w architekturze. Doskonale oświetlone wnętrza są znakomicie usytuowane odnośnie stron świata. Pomieszczenia wysokie zapewniają znakomitą przestrzeń. Mieszkania perfekcyjnie funkcjonalne co zagwarantuje ich kompletny aranż według własnych pomysłów. Ogródki prywatne lub balkony to miejsca doskonałe do tego by się na nich relaksować o każdej porze dnia. Poprzez stworzenie przestrzeni pomiędzy budynkami zadbaliśmy o Państwa sferę prywatności.

Dodatkowo na terenie inwestycji przygotowana zostanie część handlowa i usługowa która pozwoli na realizację codziennych, najpotrzebniejszych zakupów. Tutaj również znajdą Państwo znakomicie przygotowany i bezpieczny plac zabaw.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Pomieszczenie gospodarcze, Garaż, Wiatrołap
Realizacja inwestycji:
II kwartał 2017 r.
Typ budynku:
Bliźniak
Liczba kondygnacji:
2

Zalety inwestycji

przyjazne osiedle plac zabaw ogródki i garaże znakomita komunikacja z Wrocławiem
Okolica

Osiedle Błękitne Aleje zlokalizowane jest jedynie kilka minut od granicy Wrocławia. Dotarcie do centrum to czas około kwadransa. Wszyscy którzy nie mogą przemieszczać się samochodami będą mogli skorzystać z komunikacji miejskiej w postaci autobusów. W sąsiedztwie znaleźć można tak kluczowe obiekty jak przychodnię, szkoły, przedszkola czy sklepy. W pobliskich Bielanach znajdują się z kolei centra handlowe czyli miejsca na większe zakupy.

Czas wolny można tutaj spędzać na niezliczone ilości sposobów. Trzeba wiedzieć, że okolica to między innymi renesansowy Zamek Topacz, w którym obecnie znajduje się doskonała restauracja oraz hotel z bogatą ofertą. Dodatkowo w najbliższym czasie uruchomione będzie centrum SPA z multum różnego rodzaju atrakcjami.

W otoczeniu Zamku Topacz znajduje się rekreacyjny teren o wielkości 50 hektarów, który upiększony jest przez park ze stawem. Liczne trasy rowerowe i spacerowe. Można skorzystać również ze strzelnicy golfowej oraz kortów tenisowych. W pobliżu, w Ślęzie znajduje się Centrum Sportowe z bogatą propozycją czyli możliwość gry w tenisa, squasha, zajęcia fitness oraz siłownia. Równocześnie w pobliskich Bielanach Wrocławskich realizowany jest w chwili obecnej kompleks basenów.

Dla wszystkich którzy cenią sobie kulturę w wykonaniu teatrów ciekawym rozwiązaniem będzie pobliska Scena ATM. Tam cyklicznie odbywają się przeróżne spektakle teatralne. Równocześnie w jednym z centrów handlowych na Bielanach Wrocławskich budowane jest kino.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Zobacz również:

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Grupa Kapitałowa ATM Grupa S.A. jest właścicielem właścicielem spółki ATM Inwestycje Sp. z o.o. To spółka celowa której głównym obszarem działalności jest realizowanie różnego rodzaju projektów, zarówno deweloperskich jak i inwestycyjnych.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Piłsudskiego 8a, 50-049 Wrocław
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
sb. 09:00 – 13:00
Telefon:
71 346 30 70
Adres email:
jot-be@jot-be.pl
Lokalizacja