Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Lawendowe Pola
Lawendowe Pola
Lawendowe Pola

Lawendowe Pola

Bnin,

Opis inwestycji

Osiedle Lawendowe Pola to miejsce przygotowane z myślą o Tobie i Twojej rodzinie. Znakomity, optymalnie zaprojektowany kompleks mieszkalny składający się z 76 lokali przygotowanych w ramach zabudowy zarówno bliźniaczej jak i szeregowej. Równocześnie obok zabudowań przygotowana zostanie niezbędna infrastruktura.

Łatwość i wygoda dotarcia do Poznania to znakomity atut tego osiedla, dzięki czemu można zamieszkać w spokojnej, zielonej okolicy nie tracąc przy tym możliwości jakie daje wielkie miasto.

Na pewno będziecie zadowoleni z tego co przygotowaliśmy. Osiedle Lawendowe Pola to znakomite miejsce do zamieszkania

Proponujemy optymalnie zaprojektowane domy, które cechują się przestronnością oraz jasnymi pomieszczeniami. Domy przygotowane w ramach zabudowy szeregowej, każdy z lokali z własną księgą wieczystą oraz udziałami w gruncie. Do każdego z domu przypisane są dwa miejsca parkingowe lub też w systemie miejsce parkingowe oraz garaż

Lawendowe Pola to Osiedle przygotowane z myślą o osobach młodych, rodzin z dziećmi czy też seniorów. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, to pełne bezpieczeństwo, cisza, spokój, a także sąsiedztwo terenów zielonych w tym lasów. Kompletnie ogrodzone osiedle, do tego z systemem monitoringu, w skład którego wchodzić będzie siedem budynków czterorodzinnych oraz cztery budynki dwunastorodzinne. Na terenie osiedla przygotowana będzie infrastruktura rekreacyjna taka jak choćby bezpieczny plac zabaw dla dzieci, zielone skwery, prywatny las, a także mała architektura na czele z ławeczkami i oświetleniem. To najlepsze rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort, ciszę oraz spokój, równocześnie z możliwościami do aktywności ruchowej

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon, Pomieszczenie gospodarcze, Garaż, Poddasze, Wiatrołap
Miejsca postojowe:
do każdego z domów przynależne są dwa indywidualne miejsca parkingowe albo garaż i miejsce parkingowe
Typ budynku:
Segment
Liczba budynków:
11
Liczba domów:
76
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

osiedle zamknięte i monitorowane plac zabaw dla dzieci zielone skwery nowocześnie przygotowane ławki przy uliczkach z oświetleniem
Okolica

Osiedle Lawendowe Pola znajduje się w gminie Kórnik, w miejscowości Bnin. Osiedle jest idealnie zaprojektowanie, składa się na nie jedenaście budynków w zabudowie szeregowej oraz infrastruktura niezbędna do komfortowego życia.

Do Poznania dotrzemy w sposób bezproblemowy i wygodny poprzez trasę Katowicką. Dojazd zajmuje około 20 minut. Dzięki temu Lawendowe Pola okazują się być miejscem idealnym dla wszystkich poszukujących ciszy i spokoju ale równocześnie chcących mieć blisko centrum wielkiego miasta.

Taka lokalizacja osiedla jest idealna dla wszystkich którzy cenią sobie aktywny tryb życia, którzy liczą na szybkość docierania do aglomeracji miejskiej. Osoby uwielbiające rekreacje, jazdę na rowerze czy wędkarstwo będą zadowoleni z sąsiedztwa lasów oraz jezior. Pobliski Kórnik proponuje możliwość skorzystania z takich atrakcji jak OAZA czyli centrum sportowo – rekreacyjne, stadniny koni czy RODAN- centrum tenisowego.

Standard wykończenia

każdy lokal mieszkalny posiada odrębną księgę wieczystą wraz z udziałem w gruncie,

do każdego z domów przynależne są dwa indywidualne miejsca parkingowe lub garaż i miejsce parkingowe

jasne przestronne, optymalnie zaprojektowane mieszkania w zabudowie segmentowej i szeregowej o powierzchni od 85,4 do 92,3 m2,

wszystkie domy standardowo wyposażone są w instalację c.o., instalację gazową, wodno-kanalizacyjną, elektryczną, RTV, a ponadto kominkową i domofonową.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Marcopolo Development to w pełni firma rodzinna, której początek datowany jest na rok 1992.

Rzetelność, zaufanie Klientów to nasze znaki rozpoznawcze. Realizujemy różnego rodzaju budowlane projekty, które są w pełni dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Stawiamy na najbardziej optymalne rozwiązania tak aby stworzyć idealne mieszkania, domy, a równocześnie by zadowolić różne gusta i wysokie wymagania naszych klientów.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
Tylne Chwaliszewo 25, 61-103 Poznań
Telefon:
61 22 22 930
Lokalizacja