Osiedle Pod Skarpą Bydgoszcz Wschodnia
Bydgoszcz, Wschodnia, ul. Pod Skarpą
W obecnej chwili realizowana jest budowa obiektów mieszkalnych w ramach Osiedla Pod Skarpą. W ramach I Etapu zrealizowanych mają być 3 budynki o miłym i kameralnym wyglądzie. W ramach projektu nie zapomniano o żadnych detalach, szczegółach, mieszkania projektowano pod kątem maksymalnej funkcjonalności.
Zielone Tarasy Bydgoszcz Górny Taras
Bydgoszcz, Górny Taras, ul. Glinki
Idea planowania i projektowania osiedla to zagwarantowanie mieszkańcom jak najlepszych warunków, wysokie standardu w każdym detalu. Dlatego też mieszkania posiadają różnego rodzaju metraż, wysoką funkcjonalność. Mieszkania posiadają balkony, a cały teren jest grodzony i wyposażony w monitoring oraz ochronę.
Tęczowe Osiedle Bydgoszcz Zachodnia
Bydgoszcz, Zachodnia, ul. Filtrowa
Warto poznać bliżej projekty budynku F-11. Tęczowe Osiedle zyska nową barwę gdyż planowany budynek posiadać będzie kolor fioletowy. To niezwykle magiczny kolor, wyróżniający się w tęczy, jednak jest to magia nie do kupienia.
Villa Silentium Bydgoszcz Dolny Taras
Bydgoszcz, Dolny Taras, Cicha 49
Idealna lokalizacja Villa Silentium to jeden z jej największych atutów. Budynek znajduje się przy ul. Cichej na granicy bydgoskich dzielnic: Bartodziejów, Leśnego i Bielaw.
Awangarda III Bydgoszcz Wschodnia
Bydgoszcz, Wschodnia, ul. Bydgoskich Olimpijczyków
Awangarda III to najnowsza inwestycja w Bydgoszczy prowadzona przez Budstol Invest. Jeżeli czekacie na nowości na rynku nieruchomości w dzielnicy Fordon, miejscu gdzie wszystko jest należyte czyli infrastruktura miejska, bliskość miejsc do wypoczynku i rekreacji, dogodności komunikacyjne to właśnie Awangarda III spełni wasze oczekiwania.
Nad Starym Kanałem Bydgoszcz Dolny Taras
Bydgoszcz, Dolny Taras, ul. Wrocławska
Dawniej miejsce gdzie powstaje inwestycja Nad Starym Kanałem było zwane Wyspą Kanałową. To tutaj rozciąga się Stary Kanał Bydgoski, w sąsiedztwie rzeka Brda oraz kanał Bydgoski, a wszystko pomiędzy ulicą Bronikowskiego i Wrocławską. W dwudziestoleciu między wojennym na tym terenie znajdowało się centrum rozrywki oraz park, największe tego typu w Bydgoszczy.
Panorama Bydgoszcz Górny Taras
Bydgoszcz, Górny Taras, ul. Wysoka
Starannie zaprojektowany budynek Panorama został pomyślany o wszystkich tych którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania, którzy pragną zamieszkiwać w obiektach w każdym calu funkcjonalnych. Każdy detal, każdy szczegół został tutaj dokładnie przemyślany, nie ma miejsca na przypadek. Duże balkony, tarasy, rozmyślnie zaprojektowane wnętrza, a także windy, garaże i parkingi to gwarancja spełnienia marzeń o mieszkaniu w idealnych warunkach.
Osiedle Nad Brdą Bydgoszcz Zachodnia
Bydgoszcz, Zachodnia, ul. Łobżenicka
Osiedle „Nad Brdą” znajduje się w Bydgoszczy przy ulicy Łobżenickiej, w niezwykle malowniczej okolicy. Nasza oferta to apartamenty w wyjątkowym budynku będącym znakomitym uzupełnieniem istniejącej już zabudowy. Poprzez innowacyjne i nowoczesne rozwiązania architektoniczne oddajemy przyszłym Mieszkańcom wyjątkowe w każdym rodzaju dwupoziomowe mieszkania.