Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Nad Starym Kanałem
Nad Starym Kanałem
Nad Starym Kanałem

Nad Starym Kanałem

Bydgoszcz, Dolny Taras, ul. Wrocławska

Opis inwestycji

Dawniej miejsce gdzie powstaje inwestycja Nad Starym Kanałem było zwane Wyspą Kanałową. To tutaj rozciąga się Stary Kanał Bydgoski, w sąsiedztwie rzeka Brda oraz kanał Bydgoski, a wszystko pomiędzy ulicą Bronikowskiego i Wrocławską. W dwudziestoleciu między wojennym na tym terenie znajdowało się centrum rozrywki oraz park, największe tego typu w Bydgoszczy.

Zaprojektowana w zgodzie z nowoczesnymi trendami bryła budynku będzie znakomicie współgrać z całością otoczenia, przestrzenią tego miejsca. Niezwykłe połączenia dużych ilości stali, szkła wraz z kolorami które są obecnie w modzie sprawią, iż forma budynków będzie niezwykle lekka w odbiorze. Mieszkania w inwestycji są przestronne, posiadają tarasy oraz balkony o sporym metrażu. Wszystko to pozwala każdemu mieszkańcowi na dowolne aranżowanie wnętrz, bez jakichkolwiek strat powierzchni.

Za bezpieczeństwo Apartamentów Nad Starym Kanałem będzie odpowiedzialny system monitoringu oraz ogrodzenie. Dla mieszkańców posiadających auta przygotowano miejsca na parkingu podziemnym, a dla zwolenników dwóch kółek czeka pomieszczenie na rowery.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Miejsca postojowe:
miejsca parkingowe pod budynkiem
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

parkingi plac zabaw tarasy ogrodzenie
Okolica

Mnogość walorów jakie kryje w sobie park nad Starym Kanałem doprowadziło do sytuacji, że przybywający do Bydgoszczy muszą koniecznie się w nim znaleźć. To jedna z atrakcji turystycznego tego miasta. Na jego terenie można znaleźć liczne punkty gastronomiczne, miejsca rozrywki, a także infrastrukturę sprzyjającą rekreacji czy aktywności fizycznej.

Apartamenty Nad Starym Kanałem znajdujące się w sercu Bydgoszczy to znakomite miejsce do zamieszkania ze względu na liczne atrakcje znajdujące się w zasięgu ręki. Obok inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, szkoła wyższa, a także opera, kina czy centra handlowe. Oprócz tego bliskość przystanków komunikacji miejskiej sprawia, że miejsce to jest idealne pod każdym względem.

Otoczenie inwestycji Nad Starym Kanałem to mnogość zieleni, bliskość natury. Wiele pomników przyrody, sąsiedztwo wody, idealne miejsce do relaksu.

Standard wykończenia

Współczesne mieszkania, domy nie mogą obyć się bez szybkiego i perfekcyjnie działającego internetu, a także telewizji. Dlatego też w ramach inwestycji Nad Stary Kanałem każdy z mieszkańców otrzyma pełen dostęp do łącza światłowodowego oraz telewizji.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Budlex SA to lider jeżeli mowa o deweloperskim rynku miasta Toruń oraz miasta Bydgoszcz. 28 lat funkcjonowania na rynku, bogata tradycja i bezcenne doświadczenie to elementy które gwarantują najwyższą jakość. Do tego realizacja dużej ilości inwestycji mieszkaniowych sprawia, że jesteśmy najbardziej rozpoznawalną markę deweloperską w regionie. W chwili obecnej stawiamy sobie za cel ciągły rozwój na rynku krajowym, a także realizację licznych nowych projektów.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Jatki 4, 85-117 Bydgoszcz
Telefon:
52 340 02 44
Adres email:
andrzej.pokora@budlex.pl
Lokalizacja