Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Zielone Tarasy
Zielone Tarasy
Zielone Tarasy

Zielone Tarasy

Bydgoszcz, Górny Taras, ul. Glinki

Opis inwestycji

Idea planowania i projektowania osiedla to zagwarantowanie mieszkańcom jak najlepszych warunków, wysokie standardu w każdym detalu. Dlatego też mieszkania posiadają różnego rodzaju metraż, wysoką funkcjonalność. Mieszkania posiadają balkony, a cały teren jest grodzony i wyposażony w monitoring oraz ochronę. W budynkach znajdują się najnowocześniejsze windy, a przestronne klatki schodowe to gwarancja komfortu w codziennym życiu. Na terenie obiektu znajdują się place zabaw, a wszyscy zmotoryzowani mogą korzystać z licznych parkingów (podziemny oraz zewnętrzny)

Inwestycja Zielone Tarasy wyróżnia się licznymi zaletami, posiada wiele atutów. Cały teren osiedla jest grodzony, wyposażony w monitoring oraz portiernię z całodobową ochroną. W budynkach znajdują się podziemnie miejsca parkingowe oraz zewnętrzne miejsca na samochody. Dodatkowo zrealizowano ogromny parking przy osiedlu, jedyny w swoim rodzaju, żadne inne inwestycje mieszkaniowe takiego nie posiadają. Znakomita lokalizacja w sąsiedztwie terenów zielonych, rekreacyjnych, lasu sprawia iż każdy szukający chwili spokoju, relaksu, do aktywności fizycznej czy rekreacji nie będzie zawiedziony. Obok osiedla znajdziemy również placówki lekarskie, basen oraz targowisko na którym można zaopatrzyć się w codzienne artykuły spożywcze.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
podziemny parking
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
7

Zalety inwestycji

plac zabaw parkingi ogrodzenie tarasy winda park
Okolica

Wysoki standard, pełne bezpieczeństwo i nowoczesność w każdym detalu to Zielone Tarasy. Znakomicie umiejscowiona inwestycja na bydgoskich Wyżynach, przy ul. Bohaterów Kragujewca oraz Glinki to znakomite miejsce do zamieszkania. Miejsce to jest doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami miasta oraz naturalnie z centrum. Obok osiedla znajduje się Puszcza Bydgoska czyli miejsce idealne dla wszystkich spragnionych rekreacji, aktywności w postaci jazdy na rowerze, biegania czy osób uwielbiających długie spacery

Standard wykończenia

Mieszkania w różnym układzie oraz najwyższy standard realizacji lokali to najważniejsze atuty Zielonych Tarasów. Elewacja w kolorach jasnych, do tego niezwykle ciekawa aranżacja klatek schodowych gdzie znajdują się takie elementy jak fototapety, lustra i nowoczesne oświetlenie to gwarancja zadowolenia mieszkańców. Doskonałe zagospodarowanie przestrzenne terenu całego osiedla w połączeniu z sąsiedztwem gdzie panuje cisza i spokój to sposób na znalezienie idealnego miejsca do zamieszkania w Bydgoszczy

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Budlex SA to lider jeżeli mowa o deweloperskim rynku miasta Toruń oraz miasta Bydgoszcz. 28 lat funkcjonowania na rynku, bogata tradycja i bezcenne doświadczenie to elementy które gwarantują najwyższą jakość. Do tego realizacja dużej ilości inwestycji mieszkaniowych sprawia, że jesteśmy najbardziej rozpoznawalną markę deweloperską w regionie. W chwili obecnej stawiamy sobie za cel ciągły rozwój na rynku krajowym, a także realizację licznych nowych projektów.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Jatki 4, 85-117 Bydgoszcz
Telefon:
52 340 02 44
Adres email:
krzysztof.waszak@budlex.pl
Lokalizacja