Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Awangarda III
Awangarda III
Awangarda III

Awangarda III

Bydgoszcz, Wschodnia, ul. Bydgoskich Olimpijczyków

Opis inwestycji

Awangarda III to najnowsza inwestycja w Bydgoszczy prowadzona przez Budstol Invest. Jeżeli czekacie na nowości na rynku nieruchomości w dzielnicy Fordon, miejscu gdzie wszystko jest należyte czyli infrastruktura miejska, bliskość miejsc do wypoczynku i rekreacji, dogodności komunikacyjne to właśnie Awangarda III spełni wasze oczekiwania

Awangarda III to osiedle zlokalizowane w Bydgoszczy, pod adresem Bydgoskich Olimpijczyków. W skład inwestycji wchodzą trzy budynki które znacznie odbiegają swoją estetyką i wyglądem od innych obiektów w dzielnicy Fordon. Na pewno należy mieć na uwadze niezwykle innowacyjną, współczesną architekturę. Do tego wszyscy klienci decydujący się na zamieszkanie w tym miejscu mogą liczyć na mieszkania z ogródkami, dla osób celujących w inne standardy zostały przygotowane dwupoziomowe mieszkania posiadające zarówno taras jak i antresolę. Każdy z naszych budynków posiada cichobieżną windę dzięki czemu dostanie się do mieszkań lub garaży w podziemnych kondygnacjach zajmuję chwilę. Inwestycja przewiduje dla wszystkich zmotoryzowanych mieszkańców dwie opcje odnośnie miejsc postojowych. Budynki A i B posiadać będą indywidualne garaże, z kolei w budynku C przygotowana będzie hala garażowa. Dodatkowo przewidziano liczne miejsca parkingowe na zewnętrznych parkingach. Z myślą o rodzinach z dziećmi oddany do użytku zostanie plac zabaw, a cały teren osiedla będzie silnie obsadzony architekturą ogrodową.

A to budynek na osiedlu Awangarda III który cechuje się niezwykle ciekawą architekturą, wpisujący się w najnowocześniejsze trendy współczesnej architektury. Zgodnie z projektem znajdą się w nim 32 mieszkania. Lokale o różnym metrażu jednak przeważać będą w tym obiekcie mieszkalnym powierzchnie 64 m2. Dodatkowo wszystkie mieszkania parterowe posiadać będą prywatne ogródki. Ostatnia kondygnacja inwestycji przewiduje mieszkania o dwóch poziomach, które posiadać będą metraż 85 m2, a także dostęp do antresoli i duży taras. W pozostałych mieszkaniach przewidziano balkony. W kondygnacji podziemnej znajdować się będą garaże dla mieszkańców w liczbie 16 oraz 32 lokatorskie komórki.

Drugi z budynków inwestycji jest niezwykle kameralny, znacznie wyróżnia się spośród innych. 16 mieszkań w dwóch klatkach, z dostępem do ogródków. Wyższe kondygnacje i mieszkania na nich oferują przestronne balkony, ostatnie piętro to ogromne mieszkania mające dwa poziomy, wyposażone w taras i antresolę. Dla mieszkańców przygotowano 8 garaży prywatnych, a także komórki lokatorskie w liczbie 14 sztuk. Budynek posiadać będzie cichobieżną windę.

Budynek C na osiedlu Awangarda III to okazja do wyboru mieszkań o różnorodnej powierzchni. Metraże zaczynają się od 23 m2, a największe mieszkania mają aż 84 m2. Tradycyjnie mieszkania parterowe mają własne ogródki, a te na najwyższej kondygnacji są dwupoziomowe z tarasami i dostępem do antresoli. Dla właścicieli samochodów przewidziano miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórki lokatorskie.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Komórka
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
podziemne garaże
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
3
Liczba mieszkań:
107
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

zróżnicowane metraże dobra lokalizacja cichobieżne windy plac zabaw
Okolica

Doskonała lokalizacja, w dzielnicy z pełną infrastrukturą oraz blisko lasu to zalety, argumenty za mieszkaniem na osiedlu Awangarda III

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Budstol Invest to spółka która jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych gdy mowa o firmach deweloperskich działających w mieście Bydgoszcz. Początek Budstol Invest to rok 1998 kiedy to zaczęło się przyjmowanie zleconych usług budowlanych. Kilka lat później, vbo już w roku 2006 firma rozpoczęła realizację budów osiedli, zarówno domów jednorodzinnych jak i wielorodzinnych.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Jana Pestalozziego 3, 85-095 Bydgoszcz
Telefon:
601 354 354
Adres email:
biuro@budstol-invest.pl
Lokalizacja