Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Pod Skarpą
Osiedle Pod Skarpą
Osiedle Pod Skarpą

Osiedle Pod Skarpą

Bydgoszcz, Wschodnia, ul. Pod Skarpą

Opis inwestycji

W obecnej chwili realizowana jest budowa obiektów mieszkalnych w ramach Osiedla Pod Skarpą. W ramach I Etapu zrealizowanych mają być 3 budynki o miłym i kameralnym wyglądzie. W ramach projektu nie zapomniano o żadnych detalach, szczegółach, mieszkania projektowano pod kątem maksymalnej funkcjonalności. W budynkach tych znajduje się aż 66 mieszkań, które mają powierzchnię od 30 do 59 m2. Stawiając na wysoką jakość całości inwestycji przygotowano plac zabaw, małą architekturę czy też aranżując tereny zielone.

Inwestor Osiedla Pod Skarpą jest w tej chwili na realizacji II, III i IV Etapu. W ramach niego warto zwrócić uwagę na budynek D w którym znajduje się hala garażowa oraz winda. Łącznie w tym budynku jest 40 mieszkań. Wszystkie z nich o różnym rozkładzie pomieszczeń, kawalerki czy 4 pokojowe lokale oraz oczywiście różnorodny metraż (od 33 do 91 m2). Budynek A5 to z kolei inwestycja gdzie jest 26 mieszkań, o metrażu od 32 do 83 m2. Dla mieszkańców przewidziano między innymi ogólnodostępną wózkarnię.

W chwili obecnej w sprzedaży na Osiedlu Pod Skarpą znajdują się również mieszkania z budynków B6 i A7. Czyli łącznie 41 mieszkań o wielkości maksymalnej 83 m2. Budynki mają trzy kondygnację, naturalnie dla wygody mieszkańców przygotowano wózkarnie, a każdy lokal ma balkon lub ogródek.

Jedno można stwierdzić, decydując się na kupno mieszkania na Fordonie, na Osiedlu Pod Skarpą można mieć pewność- idealne miejsce do wypoczynku, do rekreacji, dla wszystkich którzy w czasie wolnym pragną zapomnieć o zgiełku wielkiego miasta, hałasie codzienności. Bliskość z terenami zielonymi, przyrodą to jeden z ważniejszych atutów tej inwestycji. W pobliżu choćby Las Gdańsk czy też Park Krajobrazowy Dolnej Wisły. Aż się chce wyjść pobiegać czy wybrać na wycieczkę rowerową.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon, Loggia
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie w hali garażowej
Miejsca postojowe:
hala garażowa z miejscami postojowymi
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
7
Liczba mieszkań:
107
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacja różnorodne powierzchnie mieszkań podziemna hala garażowa budynki o kameralnej bryle
Okolica

Doskonałe skomunikowanie osiedla Pod Skarpą poprzez komunikację miejską oraz infrastrukturę drogową sprawia, że dojazd do centrum, do budynków użyteczności publicznej, rozrywkowych, gastronomicznych czy prac będzie bardzo łatwy i komfortowy. Dodatkowo na terenie bydgoskiej dzielnicy Fordon, gdzie znajduje się Osiedle Pod Skarpą, znajdują się liczne obiekty usługowo-handlowe

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

JAKON od przeszło 25 lat funkcjonuje na rynku inwestycji budowlanych, w dziedzinach takich jak projektowanie i generalne wykonawstwo. Nasza główna specjalizacja to budowa hal magazynowych oraz produkcyjnych gdzie dodatkowo przygotowujemy je kompleksowo w technologie niezbędne do nowoczesnej produkcji jak i składowania. Realizując inwestycje w zakresie budownictwa przemysłowego przykładamy wagę do tego by dopasować je do najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie ochrony środowiska jak i prawidłowego wykorzystania energii.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Pod Skarpą, 85-796 Bydgoszcz
Godziny pracy:
pn., śr. 9:30 – 18:00
wt., cz., pt. 07:30 – 16:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
603 650 206
Adres email:
podskarpa@jakon.pl
Lokalizacja