Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Villa Silentium
Villa Silentium
Villa Silentium

Villa Silentium

Bydgoszcz, Dolny Taras, Cicha 49

Opis inwestycji

Idealna lokalizacja Villa Silentium to jeden z jej największych atutów. Budynek znajduje się przy ul. Cichej na granicy bydgoskich dzielnic: Bartodziejów, Leśnego i Bielaw. Idea tej realizacji zamyka się w przygotowaniu mieszkań przestrzennych które są funkcjonalne, z uwagi na ogromne przestrzenie dają gwarancję komfortowego i wygodnego życia.

Do realizacji inwestycji Villa Silentium wykorzystano najlepszej jakości materiały budowlane, zastosowano nowoczesne technologie co gwarantuje wysoki standard całości. Budynek będzie posiadał, oprócz części mieszkalnej, również windę, halę garażową i pomieszczenia gospodarcze ułatwiające życie. To inwestycja przygotowana z myślą o wszystkich tych którzy liczą na mieszkanie w spokojnej okolicy, w mieszkaniach o najwyższym standardzie i przystępnych cenach. Całość inwestycji zamyka się w 19 mieszkaniach, budynek posiada cztery kondygnacje. Pierwsza kondygnacja została przeznaczona na adaptację hali garażowej gdzie znajduje się 10 miejsc parkingowych. Kolejne 10 miejsc postojowych zostało ulokowanych na parkingu zewnętrznym. Szybkość i komfort poruszania się zapewniać będzie winda, a każdy mieszkaniec otrzyma pomieszczenie gospodarcze znajdujące się na korytarzu.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon, Pomieszczenie gospodarcze
Komórka lokatorska:
pomieszczenia gospodarcze
Miejsca postojowe:
hala garażowa i własny parkingu
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
19
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacja hala garażowa wysoki standard realizacji nowoczesna winda
Okolica

Villa Silentium zlokalizowana jest przy ulicy Cichej co gwarantuje sąsiedztwo niskiej zabudowy oraz znakomite skomunikowanie z całym miastem poprzez znakomitą sieć dróg, a także dostępność komunikacji miejskiej.

Kameralna okolica, kameralna zabudowa to gwarancja szybkiej integracji z sąsiedztwem oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

W okolicy mieszkańcy mogą liczyć na niezbędne do codziennego funkcjonowania obiekty, placówki handlowe oraz usługowe. A przystanki autobusowe pozwalają na szybkie dotarcie do centrum miasta

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Mertis to broker nieruchomości który w toku wieloletniej działalności cechuje się ogromnym doświadczenie w sprawach doradztwa oraz sprzedaży mieszkań realizowanych przez deweloperów. Wszyscy Klienci którzy korzystają z naszych usług mogą liczyć jedynie na mieszkania nowe, pochodzące z rynku pierwotnego.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Łęczycka 35, 85-737 Bydgoszcz
Telefon:
696 422 599
Lokalizacja