Dąbie Plaza Kraków - Nowa inwestycja od dewelopera Budrem

2018-10-12

Kraków jest jednym z najatrakcyjniejszych polskich miast. Nie brakuje w nim zarówno miejsc pracy w nowych, prężnie rozwijających się firmach, jak i miejsc szczególnie atrakcyjnych pod względem turystycznym czy rekreacyjnym. Kraków jest jednym z nielicznych największych miast w naszym kraju, w którym przybywa mieszkańców. A to oznacza tylko jedno - tu warto zamieszkać!

Dąbie Plaza Kraków - Nowa inwestycja od dewelopera Budrem

Kraków -  Mieszkania od Budremu

Firma Budrem rozpoczęła budowę nowego kompleksu mieszkalnego przy ulicy Dąbskiej 11a w Krakowie. W nowoczesnym, sześciopiętrowym budynku znajdować się będą mieszkania różnej wielkości - od 29 do 86 metrów kwadratowych. Dzięki temu każdy z nowych mieszkańców będzie mógł znaleźć lokal odpowiadający jego preferencjom oraz możliwościom finansowym.

Wszystkie nowe mieszkania będą dobrze doświetlone dzięki dużym oknom. Do każdego z nich będzie przynależał również przestronny balkon lub taras o powierzchni nawet 40 metrów kwadratowych. Dzięki temu będzie można się na nim poczuć jak w ogrodzie.

Udogodnienia dla mieszkańców

W budynku mieszkalnym będzie się również znajdował nowoczesny, bezpieczny dwukondygnacyjny parking podziemny. Do każdego mieszkania będzie można dokupić miejsce lub miejsca parkingowe. Dzięki temu właściciele nie będą musieli parkować pod blokiem.

Oprócz parkingu, w budynku znajdować się będą również lokale handlowo - usługowe. Będzie więc blisko do osiedlowego sklepu, warzywniaka czy fryzjera.

Wykończ według własnego uznania

Mieszkania w ramach inwestycji Dąbie Plaza będą oddawane jako mieszkania deweloperskie. Oznacza to, że każdy z nowych właścicieli będzie mógł je wykończyć według własnego uznania i własnej koncepcji. Kupując mieszkanie przez zakończeniem inwestycji, istnieje możliwość wykonania układu ścian działowych według zaleceń klienta.

Dogodna lokalizacja

Jedną z niewątpliwych zalet tej inwestycji jest jej wyjątkowo dogodna lokalizacja - między dwoma najważniejszymi arteriami Krakowa. Jest to doskonałe miejsce do zamieszkania dla osób aktywnych zawodowo oraz fizycznie. Ci pierwsi mogą sprawnie poruszać się po mieście, a ci drudzy docenią bliskość Parku Lotników Polskich, w którym można uprawiać jogging, nordic walking czy po prostu chodzić na spacery. Z Dąbskiej 11a nie jest też daleko do Tauron Areny czy centrum targowego EXPO - zaledwie kilkanaście minut transportem publicznym.

Osiedlowa infrastruktura

Dąbie Plaza od dewelopera Budrem to inwestycja przyjazna młodym ludziom oraz młodym rodzinom. W budynku będą znajdować się przestronne windy oraz szerokie klatki schodowe, które ułatwią przemieszczanie się po budynku i okolicy z wózkiem. Na terenie kompleksu znajdować się też będzie specjalne pomieszczenie na rowery oraz wózki.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Aby zapewnić bezpieczeństwo przyszłym mieszkańcom kompleksu, wyposażyliśmy budynek w specjalne systemy wykrywające pożar na terenie dowolnego miejsca w obiekcie. W garażu zostały zamontowane detektory spalin oraz system monitoringu.

Każde z mieszkań posiada również drzwi antywłamaniowe klasy C. Oddanie inwestycji planowane jest na koniec IV kwartału 2019.

../media/art/108/752.jpg

../media/art/108/756.jpg

../media/art/108/790.jpg

../media/art/108/795.jpg

Artykul opublikowany: 2018-10-12 / w dziale: Nowe inwestycje