Dlaczego warto inwestować w domy szeregowe?

2021-01-30

Przestronny dom z ogrodem w Józefosławiu w cenie średniej wielkości mieszkania w stolicy. Dlaczego warto inwestować w domy szeregowe?

Mieszkanie w bloku to wyzwanie - hałas, ciasnota i niemal zerowa prywatność, nie wspominając już o tym, że nie każde mieszkanie ma balkon, a parki są oblegane i nieraz ciężko o wolny skrawek zieleni. Nic dziwnego, że wiele osób rezygnuje z miejskiego zgiełku i wybiera dom szeregowy. Kosztuje niewiele, a stanowi doskonałe połączenie komfortu, jaki daje dom jednorodzinny i udogodnień związanych z życiem społecznym.

Dlaczego warto inwestować w domy szeregowe?

Dom szeregowy - dlaczego warto go kupić? 

Czy wiesz, że dom szeregowy kosztuje tyle, co średniej wielkości mieszkanie w centrum Warszawy? W dodatku ich wartość wciąż rośnie - na chwilę obecną są najlepszą inwestycją.  Nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na życie z dala od miejskiego zgiełku, na rzecz cichej i spokojnej okolicy domów szeregowych w podwarszawskich miejscowościach. Segmenty w Cichej Łące to kompaktowe domy jednorodzinne: przestrzeń zaaranżowana jest na trzech piętrach, a każdy lokal ma osobne wejście z prywatnym miejscem postojowym przed domem. Takie rozwiązanie niesie szereg korzyści dla mieszkańców - od ekonomicznych i praktycznych, aż po społeczne. Trzeba przyznać, że osobne wejście do prywatnego domu jest bardziej komfortowe, niż klatka schodowa. Zabudowa szeregowa sprawia jednak, że nadal mamy do czynienia z sąsiadami, co chroni nas przed społeczną izolacją. 

Każdy segment posiada ogródek, który pozwala zrelaksować się całej rodzinie na świeżym powietrzu. Jeśli dołożymy do tego niskie koszty utrzymania, zadbane otoczenie, poddasze, oraz miejsca postojowe, nikogo nie zdziwi, że domy szeregowe pod Warszawą, to najchętniej  wybierane miejsce do życia! 

../media/art/319/przestronny-dom-z-ogrodem-w-jozefoslawiu-w-cenie-sredniej-wielkosci-mieszkania-w-stolicy-dlaczego-warto-inwestowac-w-domy-szeregowe2.jpg

Domy szeregowe w Józefosławiu – zalety 

Dobrze skomunikowane obrzeża Warszawy, z zadbaną i przyjazną infrastrukturą są obecnie najbardziej popularne. Szukasz najlepszej oferty? Cicha Łąka na pograniczu Piaseczna i Józefosławia z pewnością jest taką inwestycją. Firma Ancona Development dostrzegła potencjał tego rejonu. Cicha Łąka tworzy całkowicie kompletną, pełną udogodnień infrastrukturę: są tu centra handlowe, szkoły, przedszkola, a osiedle ma dobrą komunikację miejską z Warszawą. Cicha Łąka to spokojna okolica i idylliczna zabudowa, z mnóstwem zieleni i stadniną koni w sąsiedztwie. 

Okazuje się, że za cenę średniej wielkości mieszkania w Warszawie możesz mieć własny, komfortowy, piękny dom z ogródkiem, poddaszem i dwukrotnie większą przestrzenią (do wyboru 90 m² lub 110 m² powierzchni użytkowej). Dzięki Ancona Development otrzymujesz wysoki standard, spokój i bezpieczeństwo za zaskakująco korzystną cenę!

../media/art/319/przestronny-dom-z-ogrodem-w-jozefoslawiu-w-cenie-sredniej-wielkosci-mieszkania-w-stolicy-dlaczego-warto-inwestowac-w-domy-szeregowe3.jpg

Artykul opublikowany: 2021-01-30 / w dziale: Nowe inwestycje