Doskonała inwestycja: Osiedle Forma na warszawskiej Pradze

2018-07-11

Dom Development, przodujący deweloper na rynku warszawskim proponuje doskonałe miejsce do zamieszkania na Pradze Południe, przy ulicy Motorowej. Osiedle Forma to kolejna inwestycja, która gwarantuje najwyższą jakość wykonania i doskonałą funkcjonalność

Doskonała inwestycja: Osiedle Forma na warszawskiej Pradze

Osiedle Forma to 7 budynków, mających od 4 do 18 kondygnacji plus 1 kondygnację podziemną. W drugim etapie inwestycji powstają obiekty mające 4 oraz 8 pięter, oferujące łącznie 89 lokali.

Oferta mieszkań na Osiedlu Forma jest zróżnicowana, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Mieszkania o powierzchni od 30 do 111 metrów kwadratowych, zaprojektowane niezwykle funkcjonalne. Wybierając ofertę Osiedla Forum, można skorzystać zarówno z mieszkań mających 1, 2, 3 oraz 4 pokoje. Całe osiedle to połączenie funkcjonalności, estetyki oraz wysokiej jakości wykonania. Dodatkowo deweloper Dom Development zadbał o strefę wypoczynku na terenie osiedla, przygotowując tereny zielone, bogatą architekturę ogrodową oraz miejsce na rekreację.

../media/art/71/osiedle forma 2.jpg

Osiedle Forma jest doskonale skomunikowane z centrum Warszawy. Komunikacja miejska, po wydzielonych buspasach, dociera do stacji metra Politechnika w 10 minut. Przystanek autobusowy znajduje się zaledwie 3 minuty od osiedla. Oprócz autobusów istnieje możliwość skorzystania z komunikacji tramwajowej oraz Szybkiej Kolei Miejskiej.

Mieszkanie na Osiedlu Forma to gwarancja bliskości miejsc handlowych oraz usługowych. W pobliżu znajduje się Centrum Handlowe Atrium Promenada z licznymi sklepami oraz kompleksem sal kinowych Cinema City.

../media/art/71/osiedle forma 3.jpg

W najbliższej okolicy osiedla znajdują się liczne obiekty edukacyjne: żłobki, przedszkola oraz szkoły, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na dowożenie dziecka do renomowanej placówki edukacyjnej.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa przez całą dobę ochrona, system monitoringu oraz odpowiednie ogrodzenie terenu osiedla.

../media/art/71/osiedle forma 4.jpg

Osoby szukające relaksu na łonie natury mogą w 10 minut dotrzeć do Parku nad Balatonem, skorzystać ze ścieżek rowerowych oraz atrakcji, jakie zapewnia Park Skaryszewski, oraz Bulwar Stanisława Augusta.

Zobacz pozostałe inwestycje dewelopera: Dom Developoment

Artykul opublikowany: 2018-07-11 / w dziale: Nowe inwestycje