Eleganckie i bezpieczne rolety zewnętrzne

2021-11-30

Jeśli planujesz budowę lub remont domu i zastanawiasz się, na co zwrócić szczególną uwagę w doborze rolet okiennych zewnętrznych, tak aby Twoje wnętrze stało się jeszcze bardziej komfortowe i bezpieczne, warto zrobić to już we wstępnym etapie projektu. Niektóre rozwiązania należy zastosować w momencie budowy. Na jakie funkcjonalności należy zwrócić uwagę, aby w pełni zabezpieczyć się przed warunkami atmosferycznymi, otoczeniem, zapewnić bezpieczeństwo i wpłynąć na zmniejszenie kosztów energii?

Eleganckie i bezpieczne rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne – jakie wybrać i na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

To, jakie rolety dobierzemy do naszego wnętrza, może mieć znaczący wpływ na późniejszy komfort naszego życia. Główną funkcją rolet jest zaciemnienie pomieszczenia, ale to tylko jedna z ich licznych zalet. Zakup tego elementu wyposażenia to nie lada wyzwanie, dlatego pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru. Poznaj różne modele rolet zewnętrznych marki Okoplast i postaw na ten, który najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

Dopasuj rolety do swojego domu

W zależności od usytuowania Twojego domu lub mieszkania, potrzeby związane z funkcjonalnością rolet mogą się różnić. Być może w Twoim przypadku konieczne będzie zapewnienie ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem się wnętrza? W tej sytuacji najlepiej sprawdzą się rolety zewnętrzne montowane we wnęce okiennej SOL. Innym rodzajem rolet zewnętrznych jest model LUNA – dla osób, które od rolet oczekują większej izolacji. Model ten zabezpiecza przed utratą ciepła podczas sezonu grzewczego – a co za tym idzie, przyczynia się do oszczędności związanych z energią.

Jeżeli zależy Ci na dobrej izolacji zarówno w lecie, jak i zimie, model SOL EVOUTION stworzony został właśnie z myślą o Tobie. Sprawdzi się zarówno w nowo powstałych budynkach, jak i tych już istniejących, które poddawane są renowacji. Rolety zewnętrzne to ochrona nie tylko przed nadmiernym nagrzewaniem się wnętrza, utratą ciepła ze środka czy nadmiernym słońcem. Dodatkowym atutem jest ochrona przed nadmiernym hałasem, a także włamaniem i kradzieżą.

Rolety zewnętrzne – bezpieczeństwo, oszczędność, styl

Wybierając rolety zewnętrzne, zapewniasz sobie i swoim bliskim komfort i bezpieczeństwo, a także sprawiasz, że Twój dom jest nowoczesny, funkcjonalny i oszczędny. Dodatkowym atutem rolet zewnętrznych marki Oknoplast jest ich elegancki i stylowy design. Modele dostępne są szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu możesz dobrać idealną roletę, pasującą do potrzeb domowników oraz współgrającą z elewacją i stylem budynku.

Dodatkowym atutem rolet zewnętrznych jest jakość materiałów, z jakich zostały wykonane oraz możliwość sterowania za pomocą pilota. Ofertę rozszerzyć można również o inteligentne sterowanie, a także czujniki reagujące na warunki atmosferyczne. Decydując się na zakup i montaż rolet zewnętrznych firmy Oknoplast, zwiększasz tym samym komfort życia swój i swoich najbliższych.

Artykul opublikowany: 2021-11-30 / w dziale: Porady