Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Hiszpańskie
Osiedle Hiszpańskie
Osiedle Hiszpańskie

Osiedle Hiszpańskie

Gdańsk, Chełm, ul. Guderskiego

Opis inwestycji

Wysoka funkcjonalność wnętrz, architektura na wskroś nowoczesna, do tego oczywiście najlepsza jakość realizacji inwestycji w każdym detalu i różnorodność metraży mieszkań. Wszystkie te aspekty gwarantują, że Osiedle Hiszpańskie okazuje się być wymarzonym miejscem do zamieszkania czy to dla rodzin, singli lub też par. Wszyscy szukający wymarzonych czterech kątów powinni zainteresować się ofertą Osiedla Hiszpańskiego. Celem osiągnięcia najwyższych standardów i komfortu przygotowaliśmy cichobieżne windy które pozwalają na szybkie dotarcie do hali garażowej. Dodatkowo istnieje możliwość korzystania z miejsc parkingowych naziemnych, a w podziemnej kondygnacji zostały zrealizowane dla mieszkańców komórki.

Każdy detal ma znaczenie i dlatego nasza inwestycja jest niezwykle oryginalna. Dla wszystkich którzy zamieszkają na Osiedlu Hiszpańskim przygotowaliśmy znakomite projekty klatek które będą przyozdobione grafikami ściśle mających odniesienie do miast hiszpańskich.

Całość naszego osiedla jest niezwykle przemyślana. Projektując przyłożyliśmy ogromną wagę do tego aby infrastruktura była przyjazna dla mieszkańców, a wszelkie elementy małej architektury nawiązywały stricte do hiszpańskich klimatów. Z myślą o najmłodszych zaprojektowany został plac zabaw, boisko o różnych funkcjach, dla starszych oraz rodziców czeka doskonale przyrządzony plac fitness z różnego rodzaju urządzeniami do ćwiczeń. Całość terenów rekreacyjnych naturalnie jest opleciona zielenią co sprzyja relaksacji i pozwala osiągnąć wysoki komfort odpoczynku w trakcie spotkań z przyjaciółmi czy rodziną.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, teren ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Komórka
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
hale garażowe i naziemne miejsca parkingowe
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
3
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

cichobieżne windy, lokatorskie komórki oraz hale garażowe

liczne tereny zielone

bogata strefa aktywnego wypoczynku

plac zabaw i dziedziniec na terenie inwestycji

Okolica

Osiedle Hiszpańskie powstaje w Gdańsku (10 km od centrum), znajduje się przy ulicy Guderskiego, blisko wjazdu od Jabłoniowej i Przywidzkiej. Kompleks znajduje się w sąsiedztwie centrum Outlet Fashion House.

Lokalizacja osiedla jest znakomita. Dojazd do centrum możliwy za pomocą trasy W-Z Armii Krajowej, w planach również budowa ulicy Nowa Jabłoniowa oraz realizacja trasy tramwajowej. Również znakomita lokalizacja na wypady na Kaszuby. Do centrum miasta lub węzłów komunikacyjnych dojazd autobusami linii 155, 156, 174, 574.

Osiedle Hiszpańskie znajduje się w pobliżu niezwykle ważnych układów komunikacyjnych, mianowicie Węzła Karczemki (obwodnica Trójmiasta S6 oraz droga krajowa nr 7 Warszawa), a także Węzła Straszyn który łączy się z obwodnicą południową Gdańsk, a także zapewnia dogodny dojazd do autostrady A1

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Firma 4INVEST od początku prowadzenie działalności jest związana z Gdańskiem. Z uwagi na znakomity potencjał tego miasta inwestujemy na jego terenie. Nasze projekty to nowoczesność, jednak nie zapominamy o 1000 lat dziedzictwa miasta Gdańsk, w pełni je szanując

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Szeroka 127, 80-835 Gdańsk
Godziny pracy:
pn. 09:00 – 19:00
wt. - pt. 09:00 – 17:00
Telefon:
58 301 02 71
Adres email:
sylwiatrzeciak@osiedlehiszpanskie.pl
Lokalizacja