Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Awiator
Awiator
Awiator

Awiator

Gdańsk, Zaspa-Młyniec, aleja Jana Pawła II 3

Opis inwestycji

Gdańska dzielnica Zaspa ma bogate tradycje lotnicze, tutaj do lat 70tych XX wieku znajdował się port lotniczy. W tę historię wpisują się doskonale nazwy budynków oraz inwestycji realizowanych w tym miejscu, np. Alfa, Bravo, Charlie, Delta. Z bogatej lotniczej historii czerpią także liczne elementy architektoniczne, przygotowanie, zagospodarowanie wspólnych terenów.

Awiator składa się z czterech budynków które oprócz funkcji mieszkalnej oferują na parterze lokale usługowe i handlowe. Lekkość bryły, nowoczesność designu, wszystko to zostało osiągnięte poprzez przygotowanie biało-stalowej, jasnej elewacji oraz wyłożenie fasady budynków alucobondem. Przeszklone zadaszenia przypominają skrzydła samolotu i znajdują się przy każdym wejściu do budynku.

Wszystkie budynki Awiator posiadają najwyższy status bezpieczeństwa z uwagi na przygotowanie portierni z całodobową ochroną. Hale garażowe, strefy wejścia są w pełni monitorowane. W mieszkaniach znajdują się wideo-domofony. 4 ciche i nowoczesne windy pozwalają na komfortowe poruszanie się pomiędzy strefą mieszkalną, a halą garażową.

Budynki Awiator posiadają portiernie gdzie przez 24 godziny nad bezpieczeństwem dyskretnie czuwa ochrona. Wszystkie strefy wejścia do budynku, a także hale parkingowe są monitorowane najnowocześniejszym systemem monitoringu. Całość zabezpieczeń dopełnia system kontroli dostępu z instalacją video – domofonową, a także nowoczesny system sygnalizacji pożaru który jest zintegrowany z Państwową Strażą Pożarną.

W budynku znajdują się dwie szybkie windy które gwarantują komfortowe przemieszczanie się. Całość inwestycji dopełniają dwa podziemne poziomy hali garażowej wraz ze schowkami gospodarczymi. Do tego profesjonalnie przygotowana strefa zieleni z patio, miejsce tylko do użytku mieszkańców. Obok portierni znajduje się pomieszczenie na wózki oraz rowery.

Strefa wejścia do budynku została starannie zaaranżowana, jest niezwykle reprezentacyjna oraz elegancka. Mowa tutaj o przeszklonym holu z portiernią, poczekalnią oraz antresolą z przepięknym widokiem na ogród. Wszystkie części wspólne w budynku zostały wyposażone w najwyższej klasy elementy, materiały dekoracyjne.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Loggia, Taras nr 2
Miejsca postojowe:
podziemne dwupoziomowe hale garażowe
Realizacja inwestycji:
II kwartał 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
4
Liczba kondygnacji:
13

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja ciekawa architektura bezpieczne osiedle doskonałej jakości budynek
Okolica

Znakomita lokalizacja, do tego wysokość budynku gwarantująca najlepsze widoki na przepiękną panoramę sąsiedniego parku im. Jana Pawła II, na lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a także na centrum Wrzeszcza, Gdańska oraz Zatokę Gdańską

Standard wykończenia

Za najwyższy poziom realizacji, fachowe i staranne wykonanie wszystkich elementów odpowiada Generalny Wykonawca Allcon Budownictwo. To firma posiadająca wieloletnie doświadczenie, zapewniając sprawny system gwarancyjny oraz realizację w ustalonych terminach.

W trakcie prac stosujemy jedynie sprawdzone i nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz techniczne. Projekty które przygotowujemy łączą w sobie najnowocześniejsze rozwiązania architektoniczne, biorą pod uwagę ekonomizację inwestycji. To wszystko sprawia, że utrzymanie nieruchomości nie generuje wysokich kosztów

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Allcon to ponad 20 lat doświadczenia, to ponad dwie dekady świadczenia wszystkim Klientom najlepszych ofert związanych z zakupem nowego mieszkania. Profesjonalizm, pełne zaufanie oraz partnerstwo to właśnie zobowiązania jakimi się kierujemy w trakcie naszej pracy, to powoduje, że zawsze stosujemy najwyższe standardy tak by odpowiadać naszym klientom

Biuro sprzedaży
Adres biura:
Al. Grunwaldzka 102/9, 80-244 Gdańsk
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 18:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
58 344 16 10
Adres email:
marta.drozd@allcon.pl
Lokalizacja