Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Cztery Oceany
Cztery Oceany
Cztery Oceany

Cztery Oceany

Gdańsk, Przymorze Wielkie, ul. Obrońców Wybrzeża 9

Opis inwestycji

Nowatorski i jedyny w swoim rodzaju jest projekt o nazwie Cztery Oceany. Z jednej strony znakomita lokalizacja, z drugiej realizacja inwestycji w oparciu o nowoczesną architekturę i stawianie na najwyższe jakości wykonanie. Nowoczesność, znakomicie spójne z otoczeniem wysokie budynki kompleksu Cztery Oceany na gdańskim Przymorzu to dobra inwestycja. Cztery budynki nawiązują indywidualnie do różnych oceanów: Indyjskiego, Południowego, Spokojnego i Atlantyckiego

Cztery Oceany to kompleks budynków które są ze sobą spójne. Nie oznacza to jednak bylejakości. Każdy z elementów ma swoją indywidualną wartość i odróżnia się od pozostałych szczegółami. Projekt zrealizowano w oparciu o kolorystykę różnych oceanów dzięki czemu każde z wejście budynków, jego kolorystyka nawiązuje do innych palet barw.

I kwartał 2017 to planowane ukończenie kolejnego, trzeciego już etapu inwestycji. Inwestycja numer trzy to „Spokojny”, natomiast ostatnia, pod nazwą „Południowy” przewidziana jest na koniec IV kwartału 2017 roku.

Pierwsze dwa etapy są już wyprzedane gdyż ich ukończenie odbyło się w roku 2011 i 2014.

Cały kompleks Cztery Oceany znajduje się w malowniczej, nadmorskiej dzielnicy Gdańska Przymorze. Blisko stąd do najważniejszych punktów Gdańsk, zarówno tych związanych z handlem jak i kultura oraz rozrywką. Tereny Przymorza są obfite z zieleń oraz miejsca pozwalające na realizację aktywności fizycznej, rekreacji. Takie połączenie powoduje, że zakup mieszkania w kompleksie Cztery Oceany to znakomita decyzja, spełnienie marzeń o idealnym mieszkaniu.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Realizacja inwestycji:
I kwartał 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
4
Liczba kondygnacji:
18

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacja windy piękne widoki duża ilość terenów zielonych
Okolica

„Cztery Oceany” to kompleks znajdujący się w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze. Tym samym każdy kto zdecyduje się tutaj zamieszkać będzie miał nieograniczone możliwości. Dzielnica Przymorze na dobre rozpoczęła się rozwijać w latach 70-tych. Tutaj na początku lokalizowano zabudowę dla pracowników stoczni i innych zakładów przemysłowych. Jednak z czasem wszystko się zmieniło, dzisiaj to dzielnica gwarantująca znakomite warunki oraz bliskość morza.

Na terenie Przymorza znajdują się liczne placówki przedszkolne, szkolne, masa żłobków, a także sklepów oraz centrów handlowych. Stale przybywa mieszkańców co nie pozostaje obojętnie na rozbudowę infrastruktury, zarówno użytecznej społecznie jak i komunikacyjnej. Zlokalizowanie Przymorza pozwala na szybkie przemieszczanie się pomiędzy dzielnicami Gdańska oraz do innych części trójmiasta. Równocześnie na terenie dzielnicy zlokalizowanych jest cała masa miejsc rekreacji, miejsc zielonych takich jak choćby Park Reagana, pełen zielni, a także zaadaptowany pod kątem rekreacji i aktywności fizycznej. Zwolennicy dwóch kółek będą zachwyceni siecią dróg rowerowych, w tym niezwykle popularnej i jedynej takiej w Polsce ścieżce zlokalizowanej wzdłuż plaży.

Standard wykończenia

Komfort, funkcjonalność mieszkań, wszystkie detale dopracowane w sposób profesjonalny to właśnie Cztery Oceany. Wszystkie miejsca takie jak korytarze oraz hole wejściowe zostały zaprojektowane w sposób oryginalny. Każdy z budynków posiada w tym względzie indywidualne projekty. Wszystko by oddać oryginalność inwestycji, by odróżnić każdy z budynków. Budynki w inwestycji Cztery Oceany posiadają osobne recepcje, a także znakomite i najnowocześniejsze windy. Celem bezpieczeństwa lokatorów zainstalowano system monitoringu. Mieszkania przygotowane w ramach tej inwestycji posiadają powierzchnię od 26 do 131 m2. Są one zaprojektowane w sposób funkcjonalny, pozwalają na szeroki wachlarz indywidualnych aranżacji.

Mieszkania posiadają balkony które zostały wyposażone w takie elementy jak balustrady. Wszystko z najlepszych na rynku materiałów.

W przypadku chęci zmiany projektów, w przypadku własnych koncepcji istnieje możliwość zrealizowania wszystkie przy asyście specjalistów architektów, którzy służą licznymi poradami. Oferta BPI Polska to mieszkania w stanie deweloperskim jak i przygotowane pod klucz

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

BPI Polska to firma specjalizująca się w nieruchomościach, należąca do grupy CFE. Celem firmy jest realizacja, projektowanie, kreacja doskonałej klasy projektów przy równoczesnym przyjęciu założeń zmierzających do osiągania konkretnych celów, z myślą o kliencie zlecającym takie zadanie jak i oczywiście o późniejszych mieszkańcach takiej inwestycji. Sama firma CFE ma długoletnią tradycję która rozpoczęta została 130 lat temu, a od trzech dekad to zdecydowany lider jeżeli mowa o rynku firm budowlanych na terenie Belgii. CFE w swojej strukturze posiada następujące działy: PPP, nieruchomości, budownictwo, roboty morskie i multitechnika.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Obrońców Wybrzeża 9, 80-398 Gdańsk
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 18:00
sb. 10:00 – 15:00
Telefon:
58 761 46 00
Lokalizacja