Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Grano Residence

-
Gdańsk, Śródmieście, ul. Jaglana

Opis inwestycji

Zabytkowe otoczenie zobligowało autorów do zaprojektowania budynku, który połączy nowoczesną architekturę z bogatą historią tej części miasta. W koncepcji zadbano o takie detale jak: historyczne podziały parcelacyjne, kształty dachów czy charakterystyczna forma znajdujących się tu niegdyś licznych spichlerzy.

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach przyszłych właścicieli w Grano Residence znajdzie się 141 funkcjonalnych i spełniających najwyższe standardy apartamentów, o różnorodnej powierzchni od 31 do 82 m2 i strukturze od 1 do 3 pokoi.

Do dyspozycji mieszkańców przewidziano również garaż podziemny i komórki lokatorskie. Będzie to doskonałe miejsce do zamieszkania, jak i atrakcyjna nieruchomość pod wynajem.

Grano Residence powstaje z myślą o osobach, które żyją dynamicznie, cenią sobie bezpośredni dostęp do kultury i rozrywki lub szukają dobrej lokaty kapitału.

Dla mieszkańców przygotowaliśmy:

strefę wellness z basenem wewnętrznym, saunami, jacuzzi i siłownią balkony widokowe oraz ogródki wypoczynkowe na parterach miejsca parkingowe w zamkniętej hali garażowej infrastrukturę nabrzeża ze ścieżką spacerową marinę jachtową (w ustaleniach)

Do dyspozycji mieszkańców będzie rozbudowana strefa wellness o powierzchni 453 m2 z basenem wewnętrznym o powierzchni 80 m2, saunami, jacuzzi i siłownią.

Aby stworzyć harmonijne wnętrze współgrające z Twoimi oczekiwaniami potrzebujesz miejsca, które łączy ponadczasowy charakter z nowoczesnym stylem. Prawdziwe piękno rodzi się w nowatorskich pomysłach, a spełnia w klasycznym stylu. Nowa Motława to Twój Nowy Styl.

Projekty naszych apartamentów uwzględniają oczekiwania ludzi aktywnych, którzy poszukują chwili wytchnienia od miejskiego zgiełku. Wszystkie projekty realizujemy z największą dbałością o szczegóły.

W kompleksie Nowa Motława znajdzie się 298 komfortowych mieszkań, z których większość będzie posiadała tarasy lub balkony ze wspaniałym widokiem na okolicę.

Wszystkie apartamenty zostaną wykończone i wyposażone przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów. Proponowane aranżacje wnętrz charakteryzuje, podobnie jak całość obiektu, unikalny klimat nawiązujący do lokalnej architektury.

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon
Komórka lokatorska:
TAK
Miejsca postojowe:
miejsca parkingowe w garażu podziemnym
Realizacja inwestycji:
III kwartał 2020 r.
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba mieszkań:
298
Liczba kondygnacji:
6

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacji wysoki standard apartamenty wykończone i wyposażone
Okolica

Wyspa Spichrzów to niezwykle wyjątkowe miejsce w Gdańsku, znajdujące się w samym centrum, dokoła zabytkowej zabudowy. W pobliżu inwestycji Nowa Motława zlokalizowane są restauracje, główne zabytki Gdańska, a także liczne obiekty kulturalne i rozrywkowe.

Ta znakomita lokalizacja to idealne połączenie dostępności i wygody.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Firma DEKPOL SA powstała w roku 1993. Od tego czasu cały czas działa w branży budowlanej dynamicznie się rozwijając. Od pierwszych realizacji, od początku swoich działań jest rzetelna, doskonale zorganizowana, w każdym elemencie profesjonalnie realizująca inwestycje, poprzez wykorzystywanie wszystkiego co najlepsze, stosowanie tylko nowoczesnych technologii opierających się o normę ISO 9001:2008.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Toruńska 12 (Hotel Almond), 80-747 Gdańsk
Godziny pracy:
pn.-pt. 08:00 – 17:00 (w środy do 18:00)
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
666 370 052
Adres email:
nowamotlawa@dekpol.pl
Lokalizacja