Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Wolne Miasto
Wolne Miasto
Wolne Miasto

Wolne Miasto

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa

Opis inwestycji

Wolne Miasto to osiedle które realizowane jest w ramach kilku etapów. Całość inwestycji rozpoczęta została przy samej ulicy Cedrowe, a kolejne etapy to rozrost tego miejsca w głąb działki, w kierunku zachodnim. Budynki zostały zaprojektowane w taki sposób aby tworzyły literę U. Taka koncepcja sprawia, że można znakomicie połączyć nowe budynki mieszkalne ze znakomitą w tym miejscu przyrodą. Całość inwestycji planowana jest na 1200 mieszkań. Oprócz tego na terenie osiedla znajdować się będą lokale usługowe oraz sklepy. Infrastruktura dla najmłodszych w postaci placów zabaw, miejsca parkingowe i oczywiście przyjemne tereny zielone

Wolne Miasto to mini miasteczko, taka właśnie idea przyświecała inwestorom i tak zostało to wykonane. Miejsce które posiada liczne atuty, osiedle która doskonale wtapia się w krajobraz. Przy każdym budynku znajdują się elementy infrastruktury rekreacyjnej. Oprócz tego planowano przestrzenie między budynkami w ten sposób by można było zrealizować liczne miejsca na wypoczynek, zaaranżowano tereny zielone, dokonano nasadzeń krzewów czy drzew. Przywiązanie wagi do dopasowania odpowiedniej małej architektury jest również argumentem przemawiającym za inwestycją Wolne Miasto.

Dodatkowo w internecie można znaleźć Wirtualne Wolne Miasto czyli miejsce które będzie pełniło funkcję integracyjną, pozwoli na budowanie więzi sąsiedzkich, szybkie reagowanie w różnych przypadkach, sytuacjach.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
garaż podziemny
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
8
Liczba mieszkań:
1200
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

dobra lokalizacja przedszkole na terenie osiedla osiedle bezpieczne oraz ekologiczne przyjazne dzieciom
Okolica

Osiedle Wolne Miasto znajduje się kilka minut od obwodnicy Trójmiasta oraz centrum, a dokładniej jest to dzielnica Ujeścisko-Łostowice. Z uwagi na adres, ulica Cedrowa, bliskość Al. Armii Krajowej oraz Kartuskiej dotarcie do najważniejszych miejsc Gdańsk nie jest skomplikowane. Wszak 4 km do centrum to tyle co nic. Oprócz znakomitego układu drogowego mamy do czynienia w tym miejscu również ze znakomicie przygotowanej ofercie komunikacji miejskiej. Projektując Wolne Miasto zrealizowano naprawdę ciekawą inwestycję, dając odbiorcom dostęp do wszystkich niezbędnych elementów na miejscu, bez konieczności ciągłego przemieszczania się po mieście. Oczywiście doskonały układ komunikacyjny pozwala w sposób szybki dotrzeć do dzielnic takich jak Chełm, Piecki, Migowo czy Wrzeszcz, mając dostęp do rozwiniętej infrastruktury handlowej i usługowej.

Działka na której znajduje się inwestycja Wolne Miasto jest przepięknie i naturalnie ukształtowane. Łąki, niewielkie wzniesienie, do tego sąsiedztwo starego sadu. Planując inwestycje wraz z biurem projektowym za cel postawiono sobie nie ingerowanie zbytnie w przyrodę tak aby stworzyć po prostu miejsce doskonałe do zamieszkania, komfortowe mieszkania w otoczeniu terenów zielonych. W sąsiedztwie znajdują się również ogródki działkowe oraz cmentarz dzięki czemu mieszkańcy mają pewność, że nie grozi zabudowanie okolicy nowymi budynkami, nowymi osiedlami.

Standard wykończenia

Standard Eco-Classic to gwarancja estetyki, funkcjonalności proponowanych mieszkań oraz nowoczesne technologie i najlepsze materiały w trakcie prac budowlanych. Właśnie takie standardy zostały zastosowane również w przypadku inwestycji Wolne Miasto.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Rok 1983 to założenie Grupy Eco, która na początku prowadziła działalność projektową i wykonawczą. Okres przemian w naszym kraju, dynamiczny rozwój gospodarczy doprowadził do tego, że w roku 1993 Grupa Eco rozpoczęła działać na rynku deweloperskim. Taka zmiana kierunku doprowadziła do powstania spółki Eco-Classic

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Cedrowa 27, Gdańsk - Łostowice
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 18:00
sb. 10:00 – 15:00
Telefon:
58 728 49 49
Adres email:
biuro@wolnemiasto.pl
Lokalizacja