Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Wiszące Ogrody
Wiszące Ogrody
Wiszące Ogrody

Wiszące Ogrody

Gdańsk, Jasień, ul. Przytulna

Opis inwestycji

Inwestycja Wiszące Ogrody jest doskonale w każdym względzie. Nowoczesne rozwiązania, spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Ponad tysiąc mieszkań w chwili obecnej jest zamieszkiwanych przez różne grupy społeczne. Osoby młode, rodziny z dziećmi czy też seniorzy. Każdy znalazł tutaj swoje miejsce na ziemi. Doskonale przygotowany system dróg miejskich, znakomite połączenia z innymi częściami Gdańska, a także stale rozwijające się sąsiedztwo sprawiają, że naprawdę warto rozważyć ofertę osiedla Wiszące Ogrody.

Wiszące Ogrody zostały zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska. Od ponad dekady tereny w tym miejscu przechodzą metamorfozę, nowe inwestycje budowlane, komunikacyjne oraz w infrastrukturą sprawiają, że miejsce to staje się idealne do zamieszkania.

W ofercie Wiszących Ogrodów można liczyć na mieszkania o różnorodnej powierzchni jak i na wybór z lokali mających po 2,3 lub 4 pokoje. Wszystkie mieszkania zaprojektowane funkcjonalnie, dające dowolność aranżacyjną klientom. W budynkach osiedla znajdują się hale garażowe w kondygnacjach podziemnych, a dotarcie do nich jest szybkie i komfortowe dzięki windom które znajdują się w każdym budynku.

Znakomite krajobrazy za oknem, masa terenów do aktywności fizycznej, w tym lasy i zbiorniki wodne to oczywiście dodatkowa zachęta do sprawdzenia oferty Wiszące Ogrody.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
podziemna hala garażowa
Typ budynku:
Blok
Liczba kondygnacji:
7

Zalety inwestycji

osiedle doskonale skomunikowane z trójmiastem i nie tylko

rozbudowana infrastruktura

dostosowane do zapotrzebowania szerokiej grupy Klientów

estetyka i nowoczesność realizacji

Okolica

Dojazd do centrum Gdańsk prosty i szybki. Poprzez trasę WZ czyli Aleję Armii Krajowej dojazd zajmuje około 7 minut. Z drugiej strony obwodnica trójmiasta to gwarancja szybkich podróży po całym trójmieście czy też dojazdu do autostrady A1. Blisko inwestycji Wiszące Ogrody od roku 2015 istnieje peron Pomorskiej Kolei Metropolitalnej Gdańsk Kiełpinek zapewniający szybki dojazd do centrum Wrzeszcza i Gdańska Głównego, jak i na lotnisko czy też na Kaszuby.

Standard wykończenia

Przygotowanie małej architektury z najlepszych gatunków egzotycznego drewna, a także oświetlenie LED gwarantuje bezpieczeństwo, niskie koszty użytkowania. Wszystkie elewacje budynków na Wiszących Ogrodach zostały przygotowane w oparciu o okładziny ceramiczne prosto z Hiszpanii. A do tego tynki starannie dobrane, wykonane z najlepszych materiałów. Każdy budynek posiada swoją szybką i bezpieczną windę, klatki schodowe są zaś przestrzenne i doskonale oświetlone poprzez liczne okna.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

HOSSA S.A. to ponad 25 lat niezwykle udanych i licznych realizacji na rynku deweloperskim. To jeden z prekursorów rynku deweloperskiego w trójmieście, a obecnie także lider. Ponad 40 inwestycji na swoim koncie i 10 kolejnych w trakcie realizacji, to liczby jakimi mało kto może się pochwalić. Grupa Inwestycyjna HOSSA koncentruje się nie tylko na budowaniu nowych osiedli ale również inwestuje w całą infrastrukturę gdyż niezwykle ważnym by zachować równowagę przestrzenną w mieście oraz dostarczyć swoim mieszkańcom wszystko co niezbędne do komfortowego życia. Firma proponuje również liczne realizacje w zakresie budowy obiektów biurowych, usługowych oraz centr handlowych. Ponad dwie dekady w branży, liczne i doskonałe realizacje pozwoliły firmie Hossa zdobyć uznanie wśród szerokiej rzeszy klientów.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
Al. Grunwaldzka 190, 80-266 Garnizon
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 18:30
sb. 09:00 – 14:00
Telefon:
58 785 12 12
Adres email:
kontakt@hossa.gda.pl
Lokalizacja