Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Optima
Optima
Optima

Optima

Gdańsk, Jasień, ul. Stężycka

Opis inwestycji

Osiedle OPTIMA to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przy Stężyckiej w Gdańsku. Tylko 1,9 km do centrum handlowego Fashion House, a do wjazdu na obwodnicę trójmiasta jest zaledwie 1,7 km. Taka lokalizacja i udogodnienia sprawiają, że dojazd do centrum Gdańska zajmować będzie tylko kwadrans. W okolicy jezioro Jasień, tereny rekreacyjne oraz ścieżki rowerowe.

Inwestycja zostanie przygotowana w oparciu o budynki posiadające cztery lub pięć kondygnacji. Przygotowano oszklone balkony, a także wszystkie mieszkania na parterze posiadać będą ogródki.

Osiedle zostanie przyozdobione elementami małej architektury oraz zielenią. Do tego nowoczesny plac zabaw i parkingi naziemne. Kolejne etapy projektowania i realizacji to przygotowanie boiska wielofunkcyjnego jak i części usługowej. Teren osiedla będzie częściowo ogrodzony.

Projektując mieszkania braliśmy pod uwagę wygodę, komfort przyszłych mieszkańców. Udało się to osiągnąć poprzez realizację odpowiednie rozmieszczenia pomieszczeń dzięki czemu mieszkania okazują się być ustawne, a także w pełni słoneczne. Każdy z mieszkańców będzie mógł samodzielnie zaaranżować przestrzeń zgodnie ze swoimi potrzebami, a także maksymalnie wykorzystać całą przestrzeń. Przygotowana zostanie także hala garażowa, komórki lokatorskie oraz windy które zostaną zamontowane w każdej z klatek.

Zakup mieszkania na osiedlu pozwala skorzystać z programu Mieszkanie dla Młodych. W kwietniu 2016 rozpoczęto prace budowlane których zakończenie w ramach I etapu planowane jest na koniec października 2017

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, teren ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon, Komórka
Komórka lokatorska:
tak
Miejsca postojowe:
hala garażowa i naziemne miejsca postojowe
Realizacja inwestycji:
październik 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

Wszystkie mieszkania na osiedlu OPTIMA posiadać będą przestronne i oszklone balkony. Do tego mieszkania parterowe obowiązkowe posiadać będą ogródki. Największe ogródki posiadać będą powierzchnię nawet 150 m2. Osiedle będzie dysponowało terenami zielonymi oraz małą architekturą. Wszystko zaprojektowane w zgodzie z najnowocześniejszymi trendami, z optymalnym wykorzystaniem przestrzeni. Liczne ławki, boisko wielofunkcyjne oraz oczywiście nowoczesny i bezpieczny plac zabaw, to wszystko znajdziecie na osiedlu OPTIMA.

Zwiększając komfort przyszłych mieszkańców przygotowane zostaną komórki lokatorskie oraz windy w każdej z klatek. Dla właścicieli samochodów czekać będą parkingi naziemne oraz podziemna hala garażowa, a część osiedla będzie ogrodzona. Mieszkańcy na osiedlu znajdą również placówki handlowe lub usługowe których przygotowanie zostało uwzględnione w projekcie.

Okolica

Osiedle OPTIMA jest realizowanie w gdańskiej dzielnicy Jasień, przy ulicy Stężyckiej. Taka lokalizacja gwarantuje, że dotarcie do centrum miasta zajmować będzie tylko 15 minut, a to wszystko dzięki temu, iż zaledwie 1,7 km od inwestycji znajduje się wjazd na obwodnicę. Niecałe 2 km od osiedla OPTIMA zlokalizowane jest centrum handlowe Fashion House.

Otoczenie osiedla OPTIMA to liczne tereny rekreacyjne. Możliwości korzystania z licznych ścieżek rowerowych czy też spacery w okolicach jeziora Jasień to nie lada gratka dla wszystkich mieszkańców.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Grupa Inpro to wieloletnie doświadczenie, bo początek działań firmy datowany jest na rok 1987. Od tego momentu, przez przeszło 30 lat firma dynamicznie się rozwijała, stając się obecnie jedną z największych w Polsce, a zdecydowanym liderem wśród firm deweloperskich na trójmiejskim rynku

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Opata Jacka Rybińskiego 8, 80-320 Gdańsk-Oliwa
Godziny pracy:
pn.-pt. 08:00 – 17:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
58 34 00 381
Adres email:
developing@inpro.com.pl
Lokalizacja