Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Futura Park
Futura Park
Futura Park

Futura Park

Gdańsk, Chełm, ul. Starogardzka

Opis inwestycji

Wszyscy którzy cenią sobie z jednej strony nowoczesne, nowatorskie i niestandardowe rozwiązania architektoniczne, z drugiej funkcjonalną przestrzeń, powinni zainteresować się inwestycją Futura Park. Prawie 3 hektary terenu pozwala stworzyć osiedle komfortowe, doskonałe w każdym calu. Jeden budynek wielorodzinny z funkcjami usługowymi, o wysokości czterech kondygnacji, a do tego 8 budynków wielorodzinnych, wykonanych w formie zabudowy szeregowej. Futura Park to możliwość zakupu domu z ogródkiem w przystępnej cenie, za którą gdzie indziej w trójmieście nabędziemy mieszkanie.

Nasza oferta domów składa się z lokali o zróżnicowanej powierzchni. Do wyboru są metraże: 156,09 m2, 166,74 m2, 203,98 m2 oraz 209,93 m2. Do domów przypisane są garaże na jedno lub dwa stanowiska.

Budynek wielorodzinny składa się z kolei z mieszkań mających od 1 do 4 pokoi. W budynkach tych zlokalizowane będą również trzy lokale usługowe.

Dla potrzeb mieszkańców, zwiększenia ich wygody i komfortu przygotowane zostaną tereny rekreacyjne gdzie w centralnym punkcie znajdzie się między innymi oczko wodne oraz plac zabaw.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
ogrodzenie działki, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Garaż, Wiatrołap, Pomieszczenie techniczne, podjazd
Miejsca postojowe:
domy w zależności od metrażu posiadają 1 lub 2 stanowiskowy garaż
Typ budynku:
Segment
Liczba budynków:
8
Liczba kondygnacji:
2

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja wysoki standard przyjazne osiedle na terenie osiedla lokale usługowe
Okolica

Gdańsk Południe to niezwykle dynamicznie rozwijający się rejon tego wielkiego miasta. Dlatego też przy ul. Starogardzkiej zostało zlokalizowane Osiedle Futura Park. Znakomita lokalizacja gwarantuje doskonałe możliwości komunikacji, do centrum Gdańska jedynie 5km, do Obwodnicy Trójmiasta tylko 3 km. Dojazd do miejsc rozrywki i kultury to około 7 km (Cinema City Krewetka, Teatr Szekspirowski). Na zakup do Outlet Fashion House tylko 6,8 km, natomiast zakupy w Galerii Handlowej Madison wymagają przemierzenia samochodem niecałych 10 km.

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Zobacz również:

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Grupa spółek K&L, z ogromnym powodzeniem zajmuje się kompletnymi pomocami w ramach obsługi klientów i ich inwestycji. Wieloletnie doświadczenie poprzez obsługę gruntów pod różnego rodzaju mieszkaniowe inwestycje powoduje, że wyszukujemy i realizujemy projekty w atrakcyjnych lokalizacjach na potrzeby różnych inwestorów komercyjnych.

Nasze ostatnie realizacje, które odniosły sukces i są wysoko ocenianie przez naszych partnerów to placówki handlowe dla sieci LIDL w Gdańsku: ul. Wodnika, ul. Świętokrzyska oraz pawilon handlowy przy Świętokrzyskiej w Gdańskiej

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. 3 Maja 67-69 , 81-850 Sopot
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 16:00
Telefon:
58 550 00 30
Adres email:
biuro@kli.com.pl
Lokalizacja