Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Vivaldiego
Osiedle Vivaldiego
Osiedle Vivaldiego

Osiedle Vivaldiego

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Hokejowa

Opis inwestycji

Doskonałe położenie osiedla Vivaldiego, w pobliżu terenów zielonych, zachęcających do rekreacji i aktywności. Do tego znakomite rozwiązania komunikacyjne i bogata infrastruktura, to wszystko co czeka na mieszkańców tego miejsca

Atutem inwestycji jest jej niezwykle kameralna oraz niska zabudowa. W chwili obecnej jesteśmy na etapie realizacji dwóch nowych budynków na łączną liczbę mieszkań 90. Przygotowaliśmy również mieszkania gotowe do odbioru, w ramach wcześniej realizowanych etapów. Projektując i budując osiedle myśleliśmy o pełnej funkcjonalności mieszkań dlatego większość lokali posiada metraż od 20 do 55 m2 (kawalerki oraz mieszkania 2 i 3 pokojowe). Dajemy równocześnie możliwość łączenia mieszkań wszystkim tym którzy planują zakup większych metraży. Lokale posiadają balkony, natomiast wszystkie mieszkania na parterze mają ogródki z tarasami. Dla zmotoryzowanych mieszkańców osiedla przygotowaliśmy garaże podziemne, a także parkingi zewnętrzne. Przyłożyliśmy szczególną wagę do elementów zieleni oraz małej architektury które to doskonale wpisują się w cały obraz osiedla Vivaldiego.

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Strych
Miejsca postojowe:
miejsca parkingowe w podziemnych garażach oraz na parkingach zewnętrznych
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
17
Liczba mieszkań:
616
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

w pełni zagospodarowny teren osiedla łatwy dojazd do centrum miasta przyjazna okolica opcja łączenia mieszkań
Okolica

Osiedle Vivaldiego zlokalizowane jest w południowej części miasta Gdańsk, w dzielnicy Łostowice. To dzielnica w której znajdują się lasy, a także jeziora oraz stawy dzięki czemu okazuje się być doskonałym miejsce do rekreacji i wypoczynku po ciężki dniu pracy.

W pobliżu osiedla można znaleźć między innymi wiele tras rowerowych i pieszych, z dala od głównych arterii komunikacyjnych. Do tego obiekty rozrywkowe oraz sportowe, w tym siłownie, kluby fitness czy kręgielnia. Dojazd do centrum miasta to jedynie 15 minut. Znakomite połączenia drogowe oraz komunikacja miejska w postaci pętli tramwajowem Łostowice-Świętokrzyska pozwala nie tylko zmotoryzowanym mieszkańcom na szybkie podróże po Gdańsku. Również łatwy dojazd do Obwodnicy Trójmiasta pozwala na komfortowe podróże- na Kaszuby, na Półwysep Helski czy do autostrady A1. W promieniu 1 kilometra znajdziemy różnego rodzaju obiektu edukacyjne: szkoły, przedszkola, a także innego rodzaju jak kościoły, sklepy, przychodnie zdrowia oraz pocztę. Na terenie inwestycji również przewidziano lokale usługowe.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Murapol to deweloper nr 1 w Polsce. To właśnie nasza oferta mieszkań jest najpopularniejsza wśród klientów w Polsce. Czym możemy się poszczycić? Rekordowe wyniki sprzedaży mieszkań, do tego niezwykle nowoczesny oraz doskonały model biznesowy. To wszystko sprawia, że nasze realizacje doceniają nie tylko Klienci ale również specjaliści w najbardziej renomowanych mediów w tym kraju: Forbes, Gazeta Wyborcza, Dziennik Gazeta Prawna czy portal Onet. Mieszkańcy naszych inwestycji to najlepsi ambasadorzy marki MURAPOL. Od początku działalności czyli roku 2001 z naszych usług skorzystało ponad 15 tysięcy osób. To najwyższy dowód zaufania dla naszej firmy

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Andrzeja Grubby 2, 80-180 Gdańsk
Godziny pracy:
pn.-pt. 08:00 – 18:00
sb. 09:00 – 14:00
Telefon:
58 355 53 33
Adres email:
gdansk@murapol.pl
Adres www:
Lokalizacja