Słoneczna Morena Gdańsk Piecki-Migowo
Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Piekarnicza 3
Nowoczesne Osiedle Słoneczna Morena to miejsce o doskonałej lokalizacji, znajdujące się w sercu miasta ale równocześnie w otoczeniu terenów zielonych. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych którzy cenią sobie bliskość atrakcji wielkiego miasta jak i pragną wypoczywać po ciężki dniu pracy, w doborowym otoczeniu „ładować akumulatory”. Znajduje się ono w połowie drogie pomiędzy biurowym i handlowym centrum Gdańska czyli dzielnicy Wrzeszcz oraz kulturalnym i rozrywkowym czyli Starym Miastem.
Morenova Gdańsk Piecki-Migowo
Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Rakoczego
Znajdź swoje miejsce w samym sercu miasta. Postaw na dogodną lokalizację, bliskość najważniejszych wydarzeń, przyjaciół, tego co gwarantuje wielkie miasto. .
Centralpark Gdańsk Piecki-Migowo
Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Piecewska
  Centralpark znajduje się w przepięknej gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w otoczeniu morenowych wzniesień przy Jaśkowej Dolinie. Stąd zaledwie kilka minut do centrum Wrzeszcza. Lokalizacja sprawia, że mieszkańcy mogą ze swoich okien rozkoszować się zarówno widokiem Zatoki Gdańskiej jak i relaksować się wpatrując w Trójmiejski Park Krajobrazowy.