Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
2 Potoki
2 Potoki
2 Potoki

2 Potoki

Gdańsk, Jasień, ul. Guderskiego/Leskiego

Opis inwestycji

Osiedle 2 Potoki to nowoczesne budynki zrealizowane w sposób kameralny. Ideą projektantów było stworzenie miejsca idealnego, o wysokim standardzie. To mieszkania dla wszystkich tych którzy cenią sobie komfort, a także marzą o bezpiecznej przystani. Lokalizacja inwestycji to południowe dzielnice Gdańska które z jednej strony zapewniają szybki dostęp do najważniejszych miejsc w Gdańsku, z drugiej strony posiadają rozwiniętą infrastrukturę rekreacyjną, a także sąsiadują z przyrodą.

Osiedle 2 Potoki to inwestycja realizowana etapami. Obecnie ukończone zostały trzy etapy inwestycji, a w trakcie realizacji jest etap IV. Etap IV to trzy budynki gdzie każdy z nich posiada cztery kondygnacje. Mieszkania w tym etapie będą gotowe w 2016 roku.

Mieszkania w ramach inwestycji 2 Potoki to znakomite połączenie wysokiego standardu oraz przystępnych cen. Powierzchnia lokali waha się od 36 do 70 m2. Mieszkania zostały tak zaprojektowane oraz wykonane, że większość z nich ma w swoim układzie wydzielone sypialnie oraz kuchnie. Z uwagi na wysoki poziom funkcjonalności każdy indywidualnie będzie mógł dopasować wnętrza do swoich potrzeb. Nasze mieszkania spełniają wymagania związane z programem MDM

 

Mieszkania na osiedlu 2 Potoki to:

odbiór lokali od razu

możliwość skorzystania z programu MDM

rodzinne mieszkania o dużym metrażu w rewelacyjnych cenach

przestronne ogródki przy mieszkaniach na parterze, na pozostałych piętrach balkony

wydzielone oraz widne kuchnie

sypialnie i salony ustawne na planach prostokąta i kwadratu

mieszkania dwustronne

doskonałe widoki zarówno na morenowe wzgórza jak i okoliczną przyrodę

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
teren ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon
Typ budynku:
Blok
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

różna powierzchnia mieszkań możliwość dopasowania mieszkań do własnych potrzeb doskonała lokalizacja ogródki i balkony
Okolica

Gdańsk Południe to w tej chwili numer jeden jeżeli mowa o dynamizmie rozwoju wśród wszystkich dzielnic trójmiasta. Cały czas powstają w tym miejscu liczne osiedla mieszkaniowe, wraz z nimi wzrasta infrastruktura, zarówno związana z komunikacją, edukacją jak i handlem i usługami.

Jedynie 4 km dzielą inwestycję 2 Potoki od centrum Gdańska, a rozwinięta komunikacja miejska i sieć dróg pozwala na komfortowe i szybkie docieranie zarówno do centrum Gdańska jak i pozostałych miast wchodzących w skład trójmiasta czyli Sopotu i Gdyni. Łatwość dojazdu do obwodnicy to również możliwość szybkiego dotarcia do autostrady A1 czy lotniska. Praktycznie wszystkie najważniejsze punktu metropolii trójmiasta są osiągalne w kilkadziesiąt minut.

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

POLNORD S.A. to spółka notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, będą obecnie jedną z największych polskich firm deweloperskich. Misja firmy to rzetelne, terminowe realizowane inwestycji, kompleksowe i elastyczne reagowanie na potrzeby rynku i korzystanie tylko z najlepszych technologii, rozwiązań na każdym etapie prowadzonych inwestycji. Architekci, menadżerowie i pozostała kadra pracowników POLNORD to osoby z ogromnym doświadczeniem które ma przełożenie na końcowe efekty inwestycji

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Guderskiego 72/1, 80-180 Gdańsk
Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00 – 19:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
58 888 22 22
Adres email:
sprzedaz.gdansk@polnord.pl
Lokalizacja