Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Botanika
Botanika
Botanika

Botanika

Gdańsk, Osowa, ul. Izydy

Opis inwestycji

Botanika jest nowoczesną inwestycją która zlokalizowana została w Gdańsku Osowej, w dogodnym sąsiedztwie willowej zabudowy. Projekt jest kameralny, z naciskiem na rodzinny klimat. W całej inwestycji znajdować się będzie 16 mieszkań i apartamentów, zaprojektowanych oraz wykonanych w zgodzie z nowoczesnymi i najlepszymi standardami.

Jeżeli koniecznie chcecie zamieszkać na osiedlu o wysokim standardzie to sprawdzajcie ofertę Botaniki. Wśród mieszkań można znaleźć 2-pokojowe o doskonałym rozplanowaniu przestrzennym i przestronnym balkonie, a także 3-pokojowe posiadające dwa tarasy doskonale nasłonecznione (metraż tarasów to łącznie 40 m2). Dla wszystkich uwielbiających zieleń, prace w ogrodzie przygotowano mieszkania na parterze z własnym ogródkiem. Mieszkańcy Botaniki będą również mogli korzystać z własny komórek lokatorskich, do tego wiele miejsc postojowych dla wszystkich zmotoryzowanych. Botanika zwraca również uwaga starannie zaprojektowaną i wykonaną elewacją. Zrealizowano koncepcję prostoty i funkcjonalności, a także dodano liczne elementy drobnych zdobień.

Cały budynek jest idealnie wpasowany w okoliczną zieleń. Botanika jest również miejscem idealnym dla całych rodzin z uwagi na przygotowanie funkcjonalnego i bezpiecznego placu zabaw.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
teren ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Komórka
Komórka lokatorska:
funkcjonalne komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
miejsca postojowe naziemne
Realizacja inwestycji:
I kwartał 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
2
Liczba mieszkań:
16
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

wysoki standard wykonania mieszkań projekt o rodzinnym charakterze plac zabaw komórki lokatorskie
Okolica

Botanika to inwestycja zlokalizowana w gdańskiej dzielnicy Osowa, na ulicy Izydy. Jest to centralny punkt dzielnicy, bardzo blisko stąd do miejskiego parku, a także niedaleko obwodnica trójmiasta pozwalająca na szybkie przemieszczanie się po metropolii. W pobliżu najważniejsze trakty Osowej, ulice Wodnika oraz Koziorożca. Osiedle Botanika jest ulokowana w kameralnym miejscu, w sąsiedztwie wille i niska zabudowa wielorodzinna, do tego liczne tereny zielone, bujna roślinność. To idealne miejsce by zamieszkać w wielkim mieście ale cieszyć się sielskimi widokami, ciszą i spokojem.

Obecnie Gdańsk Osowa to idealne miejsce do zamieszkania. Bardzo dynamicznie rozwijana jest tutaj infrastruktura i co lepsze, nie wpływa to w jakikolwiek sposób na charakter dzielnicy która nadal pozostaje miejscem kameralnej zabudowy. W pobliżu liczne sklepy osiedlowe, markety i hipermarket, do tego odpowiednia ilość przedszkoli oraz szkół. Przy Osowej znajdują się przepiękne jeziora a także Trójmiejski Park Krajobrazowy czyli unikatowy leśny kompleks w trójmieście.

Standard wykończenia

Zlecenie prac projektowych najbardziej renomowanym i doświadczonym projektantom. Wykonanie prac budowlanych przez odpowiedzialne firmy budowlane. To gwarancje wysokiego standardu realizacji w ramach inwestycji Botanika. Wszystkie elementy, nawet te najmniejsze, zostaną zrealizowane w oparciu o najlepsze materiały budowlane, a także zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami budowlanymi. Botanika stanie się jednym z najważniejszych elementów zielonej Osowej. Poprzez prawidłowe przygotowanie terenu inwestycji, realizację projektu kameralnego, innowacyjnego, wpasowanie w istniejące otoczenie uzyskane zostanie miejsce idealne do zamieszkania. To oferta dla osób które mierzą wysoko

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Pomorskie Domy to doskonale znana i renomowana firma deweloperska. Na terenie trójmiasta i okolic zajmujemy się realizacją inwestycji mieszkaniowych. Od dekady realizujemy liczne inwestycje w Gdańsku oraz Gdyni, budujemy domy oraz mieszkania które oprócz prezencji i funkcjonalności cieszą się ogromnym zainteresowaniem Klientów

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Trakt św. Wojciecha 29, 80-044 Gdańsk
Telefon:
58 301 84 27
Adres email:
biuro@pomorskiedomy.pl
Lokalizacja