Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Słoneczne Wzgórza
Słoneczne Wzgórza
Słoneczne Wzgórza

Słoneczne Wzgórza

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Kołodzieja

Opis inwestycji

Osiedle Słoneczne Wzgórza położone jest w jednej z najlepszych części Gdańska, która słynie z licznych terenów zielonych. Jakby nie patrzeć, takie otoczenie gwarantuje stworzenie oazy w wielkim mieście. To doskonałe miejsce dla osób szukających wytchnienia i spokoju.

Dokładna lokalizacja osiedla Słoneczne Wzgórza to zbieg ulicy Kołodzieja i Warszawskiej. Nowoczesna forma, a także najwyższy standard realizacji budynków to cechy charakterystyczne tej inwestycji.

Miejsca parkingowe w hali garażowej jak i na zewnątrz, do tego windy cichobieżne i nowoczesne. Mieszkania posiadające lokale o wysokości sięgającej nawet 2,75 m, a na ich wysoki standard oparty m.in. na drewnianych oknach, drzwiach antywłamaniowych czy balustradach nierdzewnych na balkonach.

Budynki osiedla posiadają wystawę zachodnią oraz południową, a całość inwestycji znakomicie harmonizuje z krajobrazem morenowym. Wszystko dopełnione znakomicie zrealizowanymi tarasami i balkonami które pozwalają upajać się przepięknymi krajobrazami okolicy.

Cenimy sobie indywidualizm naszych klientów i dlatego każdy będzie mógł dowolnie, samodzielnie zająć się aranżacją zakupionych mieszkań. Celem stworzenia idealnych warunków dla dzieci przygotowaliśmy funkcjonalne dziedzińce które doskonale nadają się do zabawy i wypoczynku.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
hale garażowe i zewnętrzne miejsca parkingowe
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
14
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja podziemne hale garażowe cichobieżne windy osiedle bezpieczne dla dzieci
Okolica

Słoneczne Wzgórza to znakomicie zlokalizowane osiedle. Komfortowy dojazd do centrum Gdańska czy obwodnicy trójmiasta to istotne atuty tego miejsca. Okolica inwestycji posiada pełną infrastrukturę czyli sieć dróg, sklepy, ośrodek zdrowia, szkołę oraz przystanki autobusowe.

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Słoneczne Wzgórza to firma która specjalizuje się w inwestycjach mieszkaniowych na terenie trójmiasta. Swoją działalność rozpoczęła w 2007 roku. Do roku 2015 należała do BUDNER S.A czyli spółki która znana jest w całym kraju jako generalny wykonawca robót budowlanych. W tymże roku zrezygnował z prowadzenia spółką Marek Budner i rozpoczął działalność w ramach spółki Słoneczne Wzgórza, należące do Budner Sp. z o.o.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Warszawska 96/50, 80-180 Gdańsk
Godziny pracy:
pn.-pt. 08:00 – 17:00
sb. 09:00 – 14:00
Telefon:
58 325 42 74
Adres email:
sprzedaz@slonecznewzgorza.pl
Lokalizacja