Osiedle Chmielna Park Gdańsk Śródmieście
Gdańsk, Śródmieście, ul. Chmielna
Oryginalna i innowacyjna architektura, w pobliżu rzeka Motława, wiele udogodnień związanych z życiem w centrum to właśnie wizytówka osiedla Chmielna Park. Zlokalizowane po sąsiedzku z gdańskim Starym Miastem sprawia, że jest to jedna z ciekawszych, prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w trójmieście. Przygotowana z myślą o ludziach którzy stawiają na wysoki standard i komfort życia.
Brabank Gdańsk Śródmieście
Gdańsk, Śródmieście, ul. Wałowa
Brabank Apartamenty to inwestycja w której łączą się niezwykle ważne elementy pozwalające na stworzenie komfortowego miejsca o wysokim standardzie. Wydzielenie strefy prywatnej mieszkańców od strefy ogólnodostępnej, a to wszystko w ramach architektonicznego nawiązania do miejsca gdzie znajduje się inwestycja czyli Starego Miasta w Gdańsku. To wszystko pozwoliło przygotować wyjątkowy kompleks mieszkalno-usługowy mający między innymi znakomicie wykonane elewacje miedziane oraz charakteryzujący się doskonałymi przeszkleniami.
Bastion Wałowa Gdańsk Śródmieście
Gdańsk, Śródmieście, ul. Wałowa
Bastion Wałowa to inwestycja niezwykle prestiżowa, jedna z ciekawszych na rynku inwestycji mieszkaniowych w całym trójmieście. Mieszkania w tym miejscu skierowane są do wszystkich tych którzy doskonale odnajdują się jako mieszkańcy wielkiego miasta, pragną mieszkać w jego sercu.