Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Wilanowska 5
Wilanowska 5
Wilanowska 5

Wilanowska 5

Giżycko, ul. Wilanowska

Opis inwestycji

Wilanowska 5 jest osiedlem o kameralnym charakterze, w pełni grodzonym. Powstaje w znanym mazurskim mieście Giżycko przy ulicy Wilanowskiej. Cała inwestycja to dwa budynki, każdy z nich posiada po cztery piętra oraz garaż podziemny. Ogromnym atutem osiedla jest przyjazność względem rodzin z dziećmi jak również względem wszystkich osób które nad wyraz chwalą sobie wysoki komfort oraz bezpieczeństwo, gwarantowane poprzez pełne grodzenie terenu osiedla.

W ramach prowadzonej inwestycji przygotowane zostaną między innymi miejsca wspólne dla mieszkańców, takie jak niezwykle elegancki i reprezentacyjny dziedziniec, zlokalizowany pomiędzy skrzydłami budynków, na dachu zielonym. Równocześnie z drugiej strony budynku będą przygotowane takie miejsca jak ogród z placem zabaw o najwyższych standardach bezpieczeństwa oraz kompletną i nowoczesną małą architekturą ogrodową. Dodatkowo wszędzie w sąsiedztwie budynków zostaną przygotowane odpowiednie nasadzenia zieleni, co jeszcze doda kolorytu inwestycji Wilanowska 5.

Wilanowska 5 to oczywiście aż 56 mieszkań posiadających balkony lub tarasy. To montaż nowoczesnej windy pozwalającej na sprawne i szybkie poruszanie się po budynku, w tym dotarcie do garażu podziemnego gdzie znajdować się będą aż 42 stanowiska. Oprócz tego przygotowane zostaną miejsca postojowe naziemne, a dodatkowo dla mieszkańców komórki lokatorskie.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, teren ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon, Komórka, Garderoba, Strych
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
garaż podziemny dla samochodów osobowych o łącznej ilości 42 stanowisk
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
2
Liczba mieszkań:
56
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

użycie najlepszej jakości materiałów wykończeniowych

nowoczesna i bezpieczna infrastruktura osiedla

bliskość terenów spacerowych, rekreacyjnych, zielonych

miejsca w hali garażowej podziemnej oraz parking naziemny

ciche i bezpieczne windy

bezpieczna osiedlowa ulica

standard akustyczny mieszkań oraz budynków na najwyższym poziomie

blisko inwestycji sklep spożywczy

plac zabaw nowoczesny oraz w pełni bezpieczny

możliwość własnej aranżacji przestrzeni

w cenie mieszkania komórki lokatorskie

idealne doświetlenie mieszkania

Okolica

Wilanowska 5 jest doskonale umiejscowiona, w niezwykle cichej i spokojnej części Giżycka. W pobliżu znajdują się ogródki działkowe, a także market spożywczy. Poprzez znakomite możliwości komunikacyjne i odległości, dotarcie do centrum miasta jest niezwykle proste. To niektóre z atutów tej właśnie inwestycji. Wilanowska 5 to inwestycja która będzie doskonała dla każdego kto ceni sobie komfort, bezpieczeństwo, wysoki standard. Jezioro Niegocin i wszystkie atrakcje z tym związane to oczywiście kolejny argument za tym aby zainteresować się lokalami mieszkalnymi w ramach tejże inwestycji. Wszyscy kochający sporty wodne, rozrywkę na jeziorach będą zachwyceni

Standard wykończenia

Wilanowska 5 to synonim znakomitego komfortu. To właśnie tutaj już niebawem powstaną komfortowe mieszkania. Budynki w remach inwestycji wykonane w technologii bloczków silikatowych. Wszystkie drzwi balkonowe jak i okna wykonane zostaną w profilach PCV wraz z doskonałą okleiną drewnopodobną na zewnątrz. Brama do garażu wyposażona w napęd elektryczne, z kompleksowym zabezpieczeniem antywłamaniowym, na pilota oraz z funkcją ręcznego otwierania w przypadku zaników prądu.

Wszystkie elewacje w ramach Wilanowska 5 będą wykończone z doskonałego materiału jakim są płytki klinkierowe. Do tego niezwykle jasny tynk oraz drewno. Wszystko w sposób elegancki, estetyczny.

Dachy w dwóch budynkach będą dwuspadowe o drewnianej konstrukcji, kryte profilowaną blachą. W ramach wykończenia szczytów użyty zostanie mur pruski. Inwestycja Wilanowska 5 w oparciu o architekturę w klimacie stricte regionalnym, doskonale pasującym do Warmii i Mazur.

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

TURKUS to przedsiębiorstwo które powstało w roku 1995 i od tego czasu niezwykle dynamicznie się rozwija, z każdym rokiem przygotowując nowe inwestycje, coraz więcej usług. Zapraszamy do współpracy z nami.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
Pasaż Portowy 1A lok. 6, 11-500 Giżycko
Godziny pracy:
pn.-pt. 08:00 – 16:00
Telefon:
881 006 450
Adres email:
mkrawiec@wgn.pl
Lokalizacja