Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
4 Wieże
4 Wieże
4 Wieże

4 Wieże

Katowice, Osiedle Tysiąclecia, ul. Chorzowska 216

Opis inwestycji

Jedna z najciekawszych i największych inwestycji mieszkalno- usługowych w Katowicach to właśnie 4 Wieże. Inwestycja oferuje bogatą ofertę mieszkań zlokalizowanych na os. Tysiąclecia.

4 Wieże jest inwestycją która ostatecznie będzie składać się z czterech budynków mieszkalnych, każdy po 15 pięter. Mieszkania znajdujące się na terenie inwestycji posiadać będą zróżnicowany metraż mieszkań jak i luksusowych apartamentów. Wszystko naturalnie zespolone w jednej podstawie przygotowanej na różnego rodzaju usługowe lokale.

Każda Wieża w naszej realizacji będzie posiadała do 2000 m2 na lokale w których pojawią się liczne usługi, handel czy też gastronomia.

Wszystkie mieszkania z balkonami na drugim pietrze wychodzić będą na zielone tarasy, natomiast wszystkie mieszkania od 3 piętra wzwyż będą miały znakomity widok na Wojewódzki Park Śląski lub też staw Maroko oraz zielone Tysiąclecie.

Nasza oferta to zarówno mieszkania jedno jak i dwupoziomowe. Dwupoziomowe mieszkania posiadają antresole. Całość inwestycji 4 Wieże posiada miejsca postojowe przy budynkach jak i oczywiście parkingi zlokalizowane na dwóch poziomach: - 1 oraz +1. Mieszkańcy mogą liczyć również na lokatorskie komórki

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
parkingi na poziomach -1 oraz +1
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
4
Liczba mieszkań:
132
Liczba kondygnacji:
15

Zalety inwestycji

komórki lokatorskie, miejsca postojowe przy budynkach oraz parkingi wewnętrzne

bogata oferta mieszkań i apartamentów, zróżnicowany metraż lokali

znakomita panorama na Park Śląski lub staw Maroko i zielone Tysiąclecie

Okolica

4 Wieże to inwestycja znajdująca się w Katowicach, w tzw. „zielonej stronie miasta”. Znajduje się dokładnie vis-a-vis Wojewódzkiego Parku Śląskiego, a równocześnie lokalizacja na największym katowickim osiedlu zapewnia liczne korzyści w postaci pełnej infrastruktury publicznej oraz komercyjnej jak i znakomite skomunikowanie z innymi dzielnicami i miastami aglomeracji śląskiej.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Zobacz również:

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Activ Investment świadczy swoje usługi na rynku nieruchomości od 20 lat. Rok 1996 to początek działalności. Przez ten cały czas zmieniały się liczne warunki działania, rynek, gospodarka jak i oczywiście zapotrzebowanie klientów. Działanie nieprzerwanie od 20 lat na rynku nieruchomości to gwarancja tego, że znakomicie sobie poradziliśmy z licznymi zmianami i mogliśmy pewnie sprostać wszelkim wyzwaniom. Dorobek naszej firmy związany z inwestycjami stale rośnie, a wraz z nim powiększa się liczba naszych usatysfakcjonowanych klientów. O naszej pozycji i jakości działania świadczą zrealizowane inwestycje w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach o łącznej liczbie 3300 mieszkań

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Chorzowska 216, 40-101 Katowice
Telefon:
32 745 31 67
Adres email:
kontakt@activ.katowice.pl
Adres www:
Lokalizacja