Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Dębowe Tarasy
Dębowe Tarasy
Dębowe Tarasy

Dębowe Tarasy

Katowice, Śródmieście, ul. Johna Baildona 6/2

Opis inwestycji

Dębowe Tarasy to osiedle zlokalizowane w śródmieściu Katowic. III Etap inwestycji został zakończony w czerwcu 2014 roku, w wyniku czego na potrzeby Klientów oddano do zamieszkania nowoczesne mieszkania w liczbie 317. Całość Dębowych Tarasów to trzy budynki mające odpowiednio: 5 kondygnacji (dwa budynki) oraz 11 kondygnacji (jeden budynek). Całe zaś osiedle liczy 509 mieszkań.

Doskonała funkcjonalność wnętrz, mieszkań, a także indywidualne podejście do potrzeb Klienta czyli najważniejsze atuty jakie dają Dębowe Tarasy. Mieszkania na osiedlu zaczynają się metrażem 26 m2, a największe z nich mają po 106 m2. Mieszkania na parterze posiadają ogródki, z kolei inne wyposażone zostały w tarasy lub balkony. Decydując się na apartamenty zlokalizowane na piętrach od 6 do 11 można liczyć na oryginalne, panoramiczne tarasy. Każdy mieszkaniec może liczyć na rozbudowaną ofertę w postaci miejsca parkingowego czy też komórki lokatorskiej. Umiejscowienie inwestycji, położenie w kierunku południowym gwarantują maksymalne, naturalne nasłonecznienie. Z uwagi na to, iż inwestor stawia na wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców można liczyć się z tym, iż przestrzeń dla lokatorów będzie w pełni chroniona. System monitoringu, ochrona, bramy garażowe i wjazdowe na pilota to gwarancja tego, że każdy mieszkaniec Dębowych Tarasów będzie miał poczucie bezpieczeństwa.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Komórka
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie w podziemiu
Miejsca postojowe:
parking podziemny oraz naziemne miejsca postojowe
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
3
Liczba kondygnacji:
11

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja windy, podziemny parking, komórki lokatorskie mieszkania mające ogródki, balkony lub tarasy
Okolica

Największy pozytyw inwestycji Dębowe Tarasy to naturalnie położenie w centrum Katowic, bliskość istotnych ulic Śląska, a także sąsiedztwo przystanków komunikacji miejskiej. Z jednej strony jest to więc miejsce idealne dla wszystkich tych którzy pragną korzystać z dobrodziejstw jakie daje życie w wielkim mieście, z drugiej miejsce pozwalające na aktywny wypoczynek, na rekreację na wysokim poziomie. Dębowe Tarasy to naprawdę oryginalna i wyjątkowa oferta kiedy mowa o rynku mieszkań w Katowicach. W sąsiedztwie osiedla znajduje się ścieżka rowerowa którą w szybki i bezpieczny sposób dotrzemy do najważniejszych terenów zielonych na Śląsku czyli Parku Śląskiego. Park Śląski to ponad 600 ha terenów zielonych mających liczne miejsca rozrywki, rekreacji, pozwalające na komfortowy wypoczynek.

Mieszkając na osiedlu Dębowe Tarasy uzyskuje się również znakomity dostęp do centrum handlowego Silesia City Center. To największe tego typu centrum w tym regionie, dzięki czemu oprócz znakomitej oferty handlowe, licznych sklepów uzyskuje się również dostęp do oferty rozrywkowe w postaci multipleksu kinowego oraz klubu fitness. Inne ważne obiekty w pobliżu osiedla Dębowe Tarasy to Teatr Śląski oraz Teatr Rozrywki, sala NOSPR, hala Spodek, Muzeum Śląskie oraz Filharmonia Śląska

Standard wykończenia

Dębowe Tarasy posiadają liczne atuty które odróżniają tę inwestycję od wielu innych realizowanych w wielkich miasta. Przede wszystkim znakomity, miejski styl, nowoczesność w każdym detalu tworzą jedną całość, powodują wyjątkowy klimat tego miejsca. Stosowanie nowoczesnych technologii, opartych na energooszczędności, do tego naturalnie tylko starannie wyselekcjonowane materiały najlepszej jakości oraz realizacja wszystkiego na podstawie projektów architektonicznych przygotowanych przez renomowane biuro architektoniczne to gwarancja uzyskania standardu najlepszego z możliwych. Architektura osiedla Dębowe Tarasy jednoznacznie odnosi się do elegancji, nowoczesności wielkiego miasta. Na uwagę zwracają budynki posiadające architekturą kaskadową oraz mieszkania widne. Staranne przygotowanie, selekcjonowanie małej architektury dopełnia doskonałego obrazu osiedla. Plac zabaw, tereny zielone, przestrzeń, to gwarancja uzyskania pełnego komfortu, relaksu przez mieszkańców Dębowych Tarasów.

 

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

IMMOFINANZ jest firmą działającą w sektorze nieruchomości komercyjnych. Jej działalność koncentruje się na przygotowaniu obiektów handlowych jak i biurowych. Teren działania firmy IMMOFINANZ to takie kraje jak Polska, Austria, Rosja, Węgry, Rumunia, Słowacja, Czechy czy też Niemcy

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Johna Baildona 6/2, 40-115 Katowice
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
Telefon:
32 353 30 10
Adres email:
sprzedaz@debowetarasy.pl
Lokalizacja