Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Dębowe - Etap VI
Osiedle Dębowe - Etap VI
Osiedle Dębowe - Etap VI

Osiedle Dębowe - Etap VI

Kąty Wrocławskie, ul. Dębowa

Opis inwestycji

Osiedle Dębowe to znakomita inwestycja, realizowana z myślą o jak najwyższym komforcie mieszkańców. Docenienie naszych starań odznacza się uzyskaniem zaszczytnego tytułu Najlepszego Osiedla w okolicach Wrocławia, w ramach plebiscytu Gazety Wyborczej, organizowanego w roku 2015. Etap VI to kolejne już działania zmierzające do przygotowania wszystkiego co najlepsze dla potencjalnych mieszkańców, dla osób marzących o idealnych mieszkaniach. Ten etap przewiduje realizację aż 9 segmentów w zabudowie szeregowej oraz 18 budynków w zabudowie bliźniaczej.

Inwestycja powstaje w systemie zabudowy bliźniaczej i szeregowej. Etap VI to gwarancja domów mających powierzchnie 122,16 m2. Każdy dom realizowany w ramach zabudowy bliźniaczej będzie posiadał działkę o powierzchni 453 – 847 m2. Natomiast segmenty realizowane w ramach zabudowy szeregowej mają powierzchnie działki w granicach 250 do 549 m2. Budynki dzielone są ścianą o grubości 55 cm co znacznie zwiększa komfort zamieszkania.

Nasze domy mogą być wybierane przez osoby starające się o skorzystanie z programu rządowego MdM. Korzystając z naszej oferty można nawet uzyskać dopłaty w wysokości 42 tysiące złotych. Nasze biuro sprzedaży udziela wszystkich informacji w tym temacie.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
ogrodzenie działki, kominek
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Garderoba, Wiatrołap, Kotłownia, Wiata garażowa, suszarnia 1
Typ budynku:
Segment
Liczba budynków:
27
Liczba kondygnacji:
2

Zalety inwestycji

znakomity dojazd do Wrocławia rozbudowana infrastruktura w sąsiedztwkie doskonały standard wykończenia
Okolica

Osiedle Dębowe to miejsce które znajduje się w niezwykłej dzielnicy miasta Kąty Wrocławskie. Prestiżowa lokalizacja przy ul. Waniliowej i Lipowej. Poprzez taką lokalizację wszyscy mieszkańcy naszego osiedla nie mają problemów z szybkim dotarciem do Wrocławia, czy to poprzez komunikację miejską czy też korzystając z własnych samochodów. Niecałe 30 minut wystarczy by dojechać do lotniska, autostrady A4, obwodnicy wrocławskiej, natomiast 10 minut zajmuje dojazd do Bielan Wrocławskich.

Kąty Wrocławskie oferują ludziom kompletną infrastrukturę która to sprawia, że można bez obaw posyłać tutaj dzieci do żłobka, przedszkola czy szkoły. Liczne sklepy, liczne punkty usługowe, liczne gabinety lekarskie, a także kompleks sportowy. Czyli wszystko co niezbędne do codziennego życia.

Równocześnie osiedle znajduje się w pobliżu Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy.

Standard wykończenia

Osiedle Dębowe to nic innego jak najlepszej jakości realizacja domów w oparciu o materiały najwyższej klasy, poprzez realizację nowatorskich rozwiązań technologicznych, a wszystko w celu realizacji indywidualnych potrzeb klientów. Dopasujemy się do naszych Klientów. Polecamy naszą ofertę, to nie tylko domy, to również niezwykle funkcjonalna wiata która może być zaadaptowana na wiele sposobów.

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

4Living jest spółką która została zawiązana w roku 2008.

Specjalizacja naszej spółki to realizacja inwestycji budowlanych mieszkaniowych, a następnie ich sprzedaż. Stawiamy na mieszkania willowe oraz realizujemy różnego rodzaju domy w zabudowie bliźniaczej. Działania naszej spółki koncentrują się obecnie w Kątach Wrocławskich które są niezwykle dynamicznie rozwijającym się miejscem, idealnym pod budownictwo mieszkaniowe.

Wszystkie nasze inwestycji są realizowane ze środków własnych

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Cynamonowa 1, Kąty Wrocławskie
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
sb. 11:00-15:00
Telefon:
71 733 75 02
Adres email:
biuro@4living.pl
Lokalizacja