Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Chabrowe Wzgórze
Chabrowe Wzgórze
Chabrowe Wzgórze

Chabrowe Wzgórze

Kowale, ul. Zeusa

Opis inwestycji

Gmina Kolbudy, Kowale, jedynie 10 kilometrów od centrum Gdańska. Właśnie w takiej doskonałej lokalizacji realizowana jest inwestycja Osiedle Chabrowe Wzgórze. Nazwa osiedla to nie przypadek, w pełni nawiązuje do okolicznych łąk, pokrytych licznymi polnymi kwiatami. Cała inwestycja zamknie się w pięciu budynkach podpiwniczonych, każdy z nich będzie posiadał cztery piętra. Łączna ilość mieszkań które zostaną przygotowane zamyka się w liczbie 291. Budynki będą posiadać cichobieżne windy.

W ramach I Etapu inwestycji Chabrowe Wzgórze przygotowane zostaną trzy budynki. W chwili obecnej sprzedajemy mieszkania w dwóch pierwszych gdzie oddanych do użytku będzie 108 mieszkań. Budowa rozpoczęta została w marcu 2016 roku, a całość prac zostanie ukończona w II połowie 2017 roku.

Chabrowe Wzgórze to osiedle oferujące funkcjonalne mieszkania, najwyższy standard realizacji i do tego niezwykle atrakcyjną cenę. W ramach oferty można wybrać lokale o powierzchniach następujących: kawalerki 29-33 m2, mieszkania dwu oraz trzypokojowe w metrażu 34-62 m2, a także największe lokale czyli mieszkania rodzinne, z czterema pokojami, mającymi do 77 m2.

Mieszkania na Chabrowym Wzgórzu to:

szeroki wybór metraży,

funkcjonalność i różnorodny rozkład,

balkony słoneczne,

ogródki przy mieszkaniach na parterze,

sypialnie oraz salony na planach kwadratu i prostokąta,

możliwość skorzystania z dopłat w ramach programu MdM,

liczne tereny rekreacyjne w okolicy osiedla

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon
Realizacja inwestycji:
II połowa 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
5
Liczba mieszkań:
291
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

windy doskonała lokalizacja nowoczesne osiedle przyjazna okolica
Okolica

Chabrowe Wzgórze to osiedle które znajduje się w Kowalach, miejscowości obok Gdańska, w gminie Kolbudy. Taka lokalizacja to same zalety. Dotarcie do trójmiasta, niezależnie czy Gdańska, Gdyni czy Sopotu nie zabiera wiele czasu, wszystko dzięki obwodnicy trójmiasta. Do centrum Gdańska dotrzemy w zaledwie 12 minut. Dla niezmotoryzowanych mieszkańców czeka komunikacja miejska Gdańska.

Kowale posiadają doskonale rozbudowaną infrastrukturę handlową oraz usługową, a także pełną ofertę oświatową. Przy osiedlu znajduje się niepubliczna szkoła podstawowa, gimnazjum, a także punkt przedszkolny oraz przedszkole. Dodatkowo w roku 2018 przewidziane jest otwarcie metropolitalnej publicznej szkoły podstawowej. Wszystkie rodziny gdzie jest trójka lub więcej dzieci mogą liczyć na Kartę Dużej Rodziny. To korzyść gwarantująca choćby zniżki związane z opłatami administracyjnymi czy też lokalną ofertą rozrywkową i kulturalną

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

POLNORD S.A. to spółka notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, będą obecnie jedną z największych polskich firm deweloperskich. Misja firmy to rzetelne, terminowe realizowane inwestycji, kompleksowe i elastyczne reagowanie na potrzeby rynku i korzystanie tylko z najlepszych technologii, rozwiązań na każdym etapie prowadzonych inwestycji. Architekci, menadżerowie i pozostała kadra pracowników POLNORD to osoby z ogromnym doświadczeniem które ma przełożenie na końcowe efekty inwestycji

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Zeusa 61, 80-180 Gdańsk-Kowale
Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00 – 19:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
58 888 22 22
Adres email:
chabrowe.wzgorze@polnord.pl
Lokalizacja