Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Garden Residence
Garden Residence
Garden Residence

Garden Residence

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Przemysłowa 4

Opis inwestycji

Jedna dekada to czas który w zupełności wystarczył aby zaniedbana, pofabryczna część Krakowa stała się obecnie niezwykle modnym i komfortowym miejscem do zamieszkania, przepięknym zakątkiem w tym wielkim mieście. Zalety tej lokalizacji, nad brzegiem Wisły, w okolicy Podgórza oraz Kazimierza dostrzegli nie tylko inwestorzy osiedla ale również włodarze miasta Kraków. Dzięki temu powstał znakomity Program Rewitalizacji i Aktywizacji Poprzemysłowego Obszaru Zabłocie. Można powiedzieć, że dzielnica ta zaczęła dzięki temu żyć na nowo. Specjaliści, najlepsi architekci, a także doświadczeni urbaniści spowodowali, że pofabryczne tereny zostały zamienione w znakomite miejsce do zamieszkania, cechujące się wysokim komfortem i energią.

Realizacja Garden Residence została ukończona w roku 2010. W pobliżu znajdują się niezwykle popularne i nowoczesne muzea krakowskie – MOCAK (sztuki współczesnej) oraz FABRYKA SCHINDLERA (historyczne). Dodatkowo dla fanów koncertów znakomity Klub Fabryka oraz Małopolska Akademia Krakowska czyli największa niepubliczna uczelnia. Prowadzona przez miasto Kraków rewitalizacja Zabłocia skutkuje tym, iż rozrastają się deptaki oraz ścieżki rowerowe wzdłuż Wisły które zostają wpięte w miejską sieć.

Inwestor Garden Residence otrzymał w 2012 roku prestiżowy tytuł Krakowski Mieszkaniowy Deweloper. Równocześnie na kreatorzy osiedla uzyskali inne laury, w tym Nagrodę Złotego Sokoła w ramach V edycji konkursu przeprowadzonego przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań. Przy przyznawaniu nagród zwracano uwagę na takie elementy jak projektowanie zieleni w wyjątkowym wymiarze, przygotowanie innowacyjnej aranżacji architektonicznej, a przede wszystkim to, że inwestycja Garden Residence była śmiałym krokiem ku zmianie całej dzielnicy, do tej pory niezwykle zaniedbanej. Wszelkie starannie zaplanowane i zrealizowane działania architektoniczne w Garden Residence znalazły swoje zastosowanie w przygotowaniu, aranżowaniu przestrzeni publicznej.

Na uwagę zasługuje między innymi 7000 m2 zielonej enklawy jaką stał się ogród wewnętrzny. Nie ma tutaj miejsca na przypadek, każdy detal został zaprojektowany i zrealizowany przy pomocy najlepszych specjalistów dekoratorów i fachowców zajmujących się od lat zieloną architekturą. Różnorodność drzew liściastych, liczne kwiaty, starannie dobrana trawa, krzewy, to wszystko doskonale się komponuje gwarantując znakomite widoki przez cały rok. Taka realizacja sprawiła, że dziedziniec inwestycji został wzbogacony o swój mikroklimat, zmniejszając tym samym zawartość C02 w powietrzu. To oraz również prawidłowo i starannie zrealizowany system nawadniania i gospodarki związanej z wodą deszczową wpływa na indywidualną osłonę obiektów mieszkalnych przed przegrzewaniem.

Aby prawidłowo dbać o rozwój terenów zielonych, ogrodów w Garden Residence postawiono na najbardziej nowoczesne technologie, zastosowano automatykę ogrodową w ramach współpracy z najlepszą firmą w tej dziedzinie.

Nasza inwestycja została całkowicie zrealizowana w jednym terminie dzięki czemu nie musieliśmy zapewniać naszym mieszkańcom jakichkolwiek „atrakcji” związanych z pracami budowlanymi. Równocześnie na terenie osiedla nie ma ruchu samochodowego. Nowatorski projekt skierował go do parkingów zlokalizowanych pod terenami zielonymi.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon, Komórka
Miejsca postojowe:
parkingi podziemne
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
12
Liczba kondygnacji:
7

Zalety inwestycji

nowoczesny ogród

unikalne rozwiązania architektoniczne

podziemny parking

dobra lokalizacja

Okolica

Garden Residence zlokalizowane zostało w miejscu wyjątkowym, tam gdzie spełniają się marzenia. Któż nie chciałby mieszkać przy brzegu rzeki? Taka lokalizacja to coś wyjątkowego, niepowtarzalnego. Oczywiście nie tylko ten bajkowy krajobraz sprawia, że inwestycja jest doskonała. Trzeba pamiętać, że lokalizacja sprawia, iż wszędzie można szybko dotrzeć, najważniejsze miejsca, szlaki komunikacyjne są bardzo namacalne. Kraków leży u stóp czy to samochodem, autobusem, rowerem czy pieszo poprzez Bulwary Wiślane. Każdy sposób jest dobry i daje naszym mieszkańcom możliwość wyboru. Kilka minut spaceru i już można delektować się przepyszną kawą w przepięknej dzielnicy Kazimierz. Tak samo nie trzeba wiele czasu by dotrzeć na Podgórze.

Również drugi brzeg Wisły nie jest problemem gdy zamieszkasz w Garden Residence. Parę chwil i już można odwiedzić znajdujące się choćby po drugiej stronie centrum handlowe Galeria Kazimierz.

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

W roku 2005, w ramach współpracy dwóch firm: Alpha Grissin Infotech SA oraz C.I. Constructinvest Ltd, utworzono ALPHA KRAKÓW DEVELOPMENT Sp. z o.o.. To spółka która ma na swoim koncie realizację inwestycję Garden Residence. Obecnie zajmuje się realizacją osiedla w Mogilanach, w ramach którego powstaną domów wolnostojące. Inwestycja realizowana jest na terenach nabytych przez spółkę w roku 2008 o wielkości 30 ha

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
Telefon:
12 430 16 13
Adres email:
info@gardenresidence.pl
Lokalizacja