Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Harmonia
Osiedle Harmonia
Osiedle Harmonia

Osiedle Harmonia

Kraków, Dębniki, ul. Bartla

Opis inwestycji

Zapraszamy wszystkich ceniących sobie komfort i wysoki standard do zamieszkania w południowych dzielnicach Krakowa, a dokładniej na ulicę Bartla gdzie znajdować się będzie Osiedle Harmonia. Nasza oferta przygotowana została z myślą o różnych odbiorcach, zarówno tych którzy pragną zamieszkać w spokojnym otoczeniu jak i osobach inwestujących w rynek nieruchomości

Inwestycja Osiedla Harmonia przewiduje przygotowanie aż szesnastu budynków wielorodzinnych. W ramach inwestycji oprócz mieszkań przewidziano komórki lokatorskie, infrastrukturę rekreacyjną. Dla wszystkich zmotoryzowanych przygotowano również parkingi, podziemne jak i zewnętrzne

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon, Komórka
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
naziemne i podziemne miejsca parkingowe
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
16
Liczba mieszkań:
48
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

tereny rekreacyjne wygodna lokalizacja stworzone dla młodych szybka komunikacja
Okolica

Osiedle Harmonia to znakomite miejsce do zamieszkania. Wydawać się może, że lokalizacja, lekko na uboczu nie jest najszczęśliwsza. Jednak doskonała komunikacja z centrum Krakowa i innymi dzielnicami sprawia, że mamy do czynienia z idealnym miejscem. Liczne przystanki komunikacji miejskiej pozwalają na swobodne i szybkie podróżowanie po mieście, docierać do najważniejszych punktów. Dodatkowo z osiedla Ruczaj gdzie znajduje się nasza inwestycja niezwykle łatwo dostać się samochodem na najważniejsze szlaki komunikacyjne takie jak autostrada czy obwodnica.

Blisko Osiedla Harmonia znajdą Państwo różnego rodzaju placówki handlowe, wystarczy wymienić Centrum Handlowe Zakopianka, Solvay, Bonarka oraz Tesco. Wszystko co niezbędne do codziennego przeżycia w zasięgu ręki.

Oczywiście osoby aktywne nie powinny mieć problemów z realizacją swoich pasji. Park Maćka i Doroty czy Lasek Borkowski to tereny zielone, w sam raz do rekreacji, aktywności fizycznej. W sąsiedztwie znajduje się również Cinema City w którym wszyscy kinomani zaspokoją swoją żądze obejrzenia najnowszych hitów filmowych. Kilka minut podróży samochodem i jesteśmy na miejscu.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Osiedle Harmonia to kluczowy obecnie projekt Spółka Bartla Development Grupa KTBS Sp. z o.o., w której to najwięcej udziałów posiada Krakowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Osoby posiadające udziały w spółce mają niezwykle wielkie doświadczenie związane z budownictwem, szczególnie w temacie komercyjnych i mieszkaniowych realizacji deweloperskich.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Nowohucka 51A 30-728 Kraków
Telefon:
664 033 506
Adres email:
sprzedaz@osiedleharmonia.com.pl
Lokalizacja