Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Garden Lane
Garden Lane
Garden Lane

Garden Lane

Kraków, Krowodrza, ul. Buszka

Opis inwestycji

Garden Lane jest miejscem wyjątkowym jeżeli mowa o nowych inwestycjach mieszkaniowych w Krakowie. Przygotowanie inwestycji z myślą o osobach które cenią sobie wysoki standard. W ramach Garden Lane czeka na was 69 apartamentów o powierzchni od 35 do 150 m2. Wszystko realizowane jest w przy ul. Jana Buszka. Zaledwie 3 km od krakowskiego rynku powstaje prawdziwa enklawa zieleni, w pobliżu krakowskich Błoń.

Garden Lane to nie tylko znakomita lokalizacja osiedla. Trzeba wiedzieć, że budując to osiedle stosowaliśmy najnowocześniejsze technologie oraz doskonałe materiały.

Części wspólne budynku zostały przygotowane w oparciu o beton architektoniczny czy też naturalne drewno. Do tego niezwykle nowoczesne i przestronne drewno. Dla mieszkańców przygotowane zostały znakomite udogodnienia w postaci choćby pokoju zabaw dla dzieci, siłowni, a także profesjonalnej rowerowni wraz z miejscem do serwisowania sprzętu. Można również skorzystać z usług profesjonalnego konsjerża.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
69
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja pokój zabaw dla dzieci kameralna oraz nowoczesna zabudowa
Okolica

Garden Lane znajduje się w samym centrum miejskiego ogrodu. To nieprzypadkowa inwestycja, to nieprzypadkowa lokalizacja. Garden Lane leży przy ul. Jana Buszka czyli w cichej dzielnicy, cichej lokalizacji. Kameralne otoczenie, z dala od miejskiego hałasu, z drugiej strony znakomite możliwości komunikacyjne, doskonałe połączenia komunikacji miejskiej i oczywiście bliskość przystanków.

Z Garden Lane jest niezwykle blisko do krakowskich Błoń i rzeki Rudawy. To najlepsze miejsca w Krakowie na wycieczki rowerowe oraz piesze. Równocześnie wszyscy kochający innego rodzaju aktywność fizyczną będą zachwyceni skorzystaniem z tego co proponują korty tenisowe oraz basen zlokalizowany w pobliżu.

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Firma Core Development została założona poprzez osoby z ogromnym doświadczeniem w branży nieruchomości, zdobywanym przez ostatnią dekadę. Osoby te połączyło jedno, mianowicie ogromna pasja do budownictwa, do przygotowania najlepszych inwestycji mieszkaniowych czy biurowych.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Słonecznikowa 6a, 30-213 Kraków
Telefon:
664 101 100
Adres email:
biuro@gardenlane.pl
Lokalizacja