Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Bronowickie Ogrody
Bronowickie Ogrody
Bronowickie Ogrody

Bronowickie Ogrody

- dostępne są 4 mieszkania
Kraków, Bronowice, ul. Sosnowiecka 30
numer
pokoje
pow
piętro
cena
rzut
 
D7-6
2
48,91 m2
1
D2-8
4
95,43 m2
1
K8-21
3
54,53 m2
3
D2-16
4
94,43 m2
3

Opis inwestycji

Dlaczego Bronowickie Ogrody to inwestycja inna niż wszystkie? Mianowicie mamy tutaj do czynienia z niezwykle ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi, połączeniem nowoczesności z tradycją miejsca gdzie znajdować się będzie Osiedle. Pełna funkcjonalność plus nawiązanie projektów do dawnych chat bronowickich dało znakomite wyniki pracowni architektonicznych. Całość inwestycji to 12 budynków, każdy mający po 4 kondygnacje. Wszystkie mieszkania posiadają taras lub też ogród (parterowe). Dziedzińce na osiedlu z bujną zielenią zapewniają codzienną dawkę spokoju i relaksu.

Pomysł realizacji Bronowickich Ogrodów narodził się z chęci stworzenia idealnego miejsca do zamieszkania. Realizacji inwestycji która znakomicie wtopi się w krajobraz dzielnicy Bronowice, będzie równorzędnym sąsiadem niezwykłej przyrody. W ramach tworzenia idealnych budynków zostaną one w częściach wspólnych wyposażone choćby w drewnianą stolarkę okienną, płytki hiszpańskie, elewacje oraz tynki zaplanowano w ciekawych, oryginalnych barwach: zboża, chabrów i maków.

Tworząc koncepcję Bronowickich Ogrodów udało nam się zespolić perfekcyjność, dbałość o wysoką jakość z indywidualnością. Wszystko to poprzez współpracę z najlepszymi, doświadczonymi architektami wnętrz. Mieszkania które proponujemy nie są przygotowane zgodnie z jednym schematem. Cenimy sobie indywidualność i takie podejście stosujemy do każdego klienta, dzięki czemu każdy może samodzielnie, przy naszej wydatnej pomocy dopasować do swojego mieszkania odpowiednie aranżacje wnętrz.

Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów, realizując inwestycję postawiliśmy na wszystko co najlepsze. Osiedle posiadać będzie doskonały i wydajny system monitoringu, a poprzez podziemne miejsca parkingowe praktycznie wyeliminowany został ruch samochodowy z terenu osiedla. Na terenie Bronowickich Ogrodów będzie można zatem w pełni oddać się wypoczynkowi, relaksowi, bezpiecznej zabawie i rekreacji.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras
Miejsca postojowe:
garaż podziemny
Realizacja inwestycji:
I kwartał 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
12
Liczba kondygnacji:
4
Okolica

Bronowice to nie zwykła dzielnica Krakowa, to coś znacznie więcej. W tej części miasta znajduje się dzielnica której kolorytu dostarczają liczne tereny zielone, bujna roślinność. Tutaj jakby czas się zatrzymał, wszystko toczy się spokojnie. Taki krajobraz pozwolił stworzyć wyjątkową, nowoczesną inwestycję o nazwie Bronowickie Ogrody.

Standard wykończenia

Bronowickie Ogrody to osiedle które idealnie wtapia się w krajobraz malowniczej dzielnicy Krakowa – Bronowic. Za jakością i innowacyjnością naszej inwestycji przemawia to, że mieszkańcy oprócz znakomicie przygotowanych mieszkań, infrastruktury osiedla otrzymają jeszcze działkę o powierzchni 20 arów. To jak zostanie ona zaadaptowana będzie już należało do osób które zamieszkają w tym miejscu. Tym samym tworzymy osiedle na które znaczny wpływ mają mieszkańcy.

Całość osiedla Bronowickie Ogrody została zaprojektowana przez niezwykle renomowane i topowe biuro Lewicki i Łatak. Całość prac wykonała firma DeS, mająca ponad 30 lat doświadczenia związanego z budownictwem i renowacjami. Taka mieszkanka to gwarancja że powstanie coś doskonałego, zadowalając nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Nasza firma już od ponad 30 lat proponuje rozwiązania w zakresie realizacji usług budowlanych oraz konserwatorskich w takich regionach jak Małopolska oraz Śląsk. Profesjonalne realizacje remontów, kompletne adaptacje obiektów o standardzie zabytku. Specjalizuje się w takich działaniach jak prace konstrukcyjno-budowlane, kompletne prace budowlane zewnętrzne, niezwykle dokładnie prace konserwatorskie oraz na zlecenie wykończenia wnętrz i adaptacje.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Królewska 57 p.V, 30-081 Kraków
Godziny pracy:
pn.-sb. 09:00 – 18:00
Telefon:
12 307 14 74
Adres email:
biuro@bo.krakow.pl
Lokalizacja