Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Dobrego Pasterza 52
Dobrego Pasterza 52
Dobrego Pasterza 52

Dobrego Pasterza 52

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza 52

Opis inwestycji

Prądnik Czerwony to dzielnica Krakowa w której znajduje się inwestycja Dobrego Pasterza 52. Taka lokalizacja powoduje, że można korzystać ze znakomitych rozwiązań komunikacyjnych. Komunikacja miejska to gwarant szybkiego dojazdu w inne miejsca miasta, a bliskość alei 29 Listopada będzie pozwalało na komfortowe podróżowanie po mieście samochodem.

Połączenie doskonałej estetyki z optymalną funkcjonalność. To właśnie udało się osiągnąć w projekcie przy Dobrego Pasterza. Za całość prac architektonicznych odpowiada renomowana pracownia dzięki czemu inwestycja spełni oczekiwania wszystkich osób które mają wysokie wymagania, celują w określony standard. Budynek poprzez starannie przygotowany projekt idealnie będzie komponował się z otoczeniem, zarówno innymi budynkami jak i zielenią. Dodatkowo oprócz wykonania głównego celu projektu czyli nowoczesnego i użytkowego budynku zostanie przeprowadzona pełna aranżacja terenów zielonych, pełne zagospodarowanie przestrzeni w tym kierunku. Dobrego Pasterza 52 to obiekt posiadający aż 65 apartamenty i mający cztery kondygnacje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom różnych grup klientów, komfortowe lokale będą dostępne w różnych układach i metrażu. Począwszy od jednopokojowych mieszkań, a dla najbardziej wymagających przygotowane zostaną dwupoziomowe apartamenty, mające dodatkowo taras na dachu.

Większość mieszkań oddanych do dyspozycji mieszkańców posiadać będzie tarasy, balkony, a te na najniższej kondygnacji ogródki prywatne. Wszyscy zmotoryzowani będą mogli korzystać z miejsca w podziemnym garażu. Do dyspozycji przygotowano również pomieszczenia gospodarcze oraz lokatorskie komórki. Budynek zostanie wyposażony również w szybkie i ciche windy.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, teren ogrodzony
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie i pomieszczenia gospodarcze
Miejsca postojowe:
garaż podziemny z dużą ilością stanowisk postojowych
Realizacja inwestycji:
luty 2017 r.
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
65
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja, projekt acrhitektoniczny, wysoki standard wykonania, komfort oraz bezpieczeństwo
Okolica

Bliskość parku to jedna z głównych zalet inwestycji jeżeli mowa o jej lokalizacji, o jej położeniu. Park Zaczarowanej Dorożki jest miejscem gdzie można w pełni się realizować gdy mowa o aktywności fizycznej, kiedy chce się przejść na spacer, spędzić rodzinne czas w otoczeniu przyrody. Chwila wystarczy by opuścić mieszkanie i znaleźć się w tym magicznym miejscu, by zrelaksować się w otoczeniu drzew, zieleni, fontanny. Dodatkowo wszystkie dzieciaki będą zachwycone placem zbaw który zagwarantuje najlepszą rozrywkę. Zamieszkując na Dobrego Pasterza 52 mieszkańcy otrzymują dostęp do licznych placówek usługowych w tym banku, poczty czy apteki. Liczne sklepy spożywcze, a także placówki szkolne i przedszkolne oraz pomocy lekarskiej czynią to miejsce jako idealne. Łatwo i szybko można również dotrzeć do licznych centrów handlowych, miejsc dobrej rozrywki czyli OBI, Auchan, CH Krokus oraz Aquapark czy Multikino

Standard wykończenia

Realizując inwestycje korzystano z tradycyjnych technologii. Do wykończenia poszczególnych elementów budynku wykorzystano między innymi ceramikę, kamień, stal szlachetną czy drewno najlepsze gatunkowe. Trzy klatki schodowe pozwalają na szybkie przemieszczenia się po budynku jak i również gwarantują komfort związany z prywatnością.

Tworzenie inwestycji poprzez połączenie technologii, najlepszych materiałów budowlanych oraz rzetelność i doświadczenie inwestora to najlepsza mieszanka. Pozwoliła na stworzenie obiektu o najbardziej pożądanym standardzie.

Nie zapominając o bezpieczeństwie mieszkańców i ich dobytku w ramach inwestycji będą liczne systemy: alarmowy, monitoringu. Budynek został przyłączony do sieci MPEC co zapewni nie tylko stałość i wysoką jakość dostaw energii i wody ale również niskie koszty

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Dobrego Pasterza 52 sp. z o.o. sp.k. z siedzibą przy ul. Władysława Żeleńskiego 51c/7, 31-353 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy, KRS 0000569620, NIP 6772391392, REGON 362189735

Biuro sprzedaży
Adres biura:
Dobrego Pasterza 52, 31-416 Kraków
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 16:00
Telefon:
600 245 650
Adres email:
biuro@dobregopasterza52.pl
Lokalizacja