Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
ul. Dobrego Pasterza/Bohomolca
ul. Dobrego Pasterza/Bohomolca
ul. Dobrego Pasterza/Bohomolca

ul. Dobrego Pasterza/Bohomolca

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza/Bohomolca

Opis inwestycji

Możemy bez obaw, z pełnym przekonaniem zaprezentować Państwu naszą doskonałą inwestycję, zlokalizowaną u zbiegu ulic Dobrego Pasterza oraz Bohomolca. To znakomite miejsc do zamieszkania w Krakowie. Nasz projekt to nowoczesne rozwiązania gwarantujące w pełni funkcjonalne osiedle, grodzone, pozwalające w pełni spełnić marzenia o własnych czterech kątach

Inwestycja to pięć budynków z których każdy posiada podziemny garaż. W budynkach zastosowana została okienna stolarka antywłamaniowa (lokale na parterze), a także każde mieszkanie otrzyma nowoczesne drzwi antywłamaniowe. Wysoki standard budynków gwarantują szybkie i ciche windy.

Sztuczny kamień, szkło hartowane oraz stal nierdzewna to materiały które zostały użyte do przygotowania niezwykle estetycznej elewacji. Każdy najmniejszy detal i element budynków oraz przestrzeni został starannie zaprojektowany i zrealizowany. Nad wszystkim czuwali specjaliści z renomowanej pracowni architektonicznej a2 forma.

Oprócz doskonale przygotowanych mieszkań warto zwrócić uwagę na dziedziniec wewnętrzny który został zaprojektowany z myślą o wypoczynku, relaksie mieszkańców. Na jego terenie znajduje się różnorodna roślinność oraz starannie dobrana mała architektura.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, teren ogrodzony
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
garaże podziemne
Realizacja inwestycji:
wrzesień/październik 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
5
Liczba kondygnacji:
6

Zalety inwestycji

wewnętrzny dziedziniec nowoczesny budynek dobra lokalizacja eleganckie materiały wykończeniowe
Okolica

Okolica inwestycja to bogata oferta odnosząca się zarówno do obiektów użyteczności publicznej czyli szkół i przedszkoli jak i komunikacji miejskiej. Dla spragnionych rozrywki i aktywności fizycznej czekają między innymi siłownia, klub fitness oraz aquapark i Multikino. Zakupy można zrobić w CH Krokus, OBI, a także mniejszych punktach takich jak apteki, Alma Tower. W okolicy znajduje się również kompleks biurowy.

W sąsiedztwie osiedla niebawem zostanie zrealizowana nowa linia tramwajowa co znakomicie uzupełni znakomitą już ofertę komunikacji miejskiej.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Od roku 1991 prężnie na krakowskim rynku deweloperskim działa Dom-Bud M.Szaflarski Spółka Jawna. Głównie kierunki działania firmy to budowa obiektów wielorodzinnych, a także domów jednorodzinnych. Wszystkie inwestycje lokowane są na terenie Krakowa lub w pobliżu miasta. Oprócz tego firma zajmuje się kompleksowym administrowaniem i zarządzaniem nieruchomościami, jak i działaniem w kooperacji ze spółdzielniami i prywatnymi inwestorami. Starannie dobrana kadra inżynierska oraz zarządzająca to nasz największy atut. Do tego posiadamy niezbędne doświadczenie związane z realizacjami inwestycjami od prawie trzydziestu lat. Dzięki temu jesteśmy sprostać wysokim wymaganiom rynku poprzez prowadzenie prac w oparciu o znakomite standardy

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Salwatorska 14, 30-109 Kraków
Telefon:
12 421 99 38
Adres email:
poczta@dom-bud.pl
Lokalizacja