Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Hortus Apartments
Hortus Apartments
Hortus Apartments

Hortus Apartments

Kraków, Zwierzyniec, ul. Borowego

Opis inwestycji

Przenieść się w miejsce idealne, tam gdzie króluje natura, gdzie jest prawdziwa cisza, gdzie można w pełni dotrzeć do wnętrza siebie, osiągnąć kompletny spokój. Tak właśnie może się stać kiedy postawimy na Hortus Apartamenty. W tym miejscu znajdziemy luksusowe i funkcjonalne apartamenty które powstały dla wszystkich osób ceniących sobie ciszę i spokój mimo zamieszkania w centrum miasta.

Czy da się połączyć przepiękną przyrodę, naturę z nowoczesnymi projektami inwestycji mieszkaniowych? Oczywiście że tak, przykładem jest Hortus Apartaments. Najnowsze mody ze świata architektury przemieszane ze znakomitymi aranżacjami ogrodów. Wyjątkowości inwestycji Hortus nadają estetyczne wykonanie całości.

Oczywiście Hortus Apartaments to nie tylko wyjątkowej klasy apartamenty w których chce się mieszkać. To także doskonale rozwinięta strefa zieleni, ogrody. Nie ma mowy o przypadku, każdy element ma swoje miejsce, a wszystko tworzy harmonijny układ. Tym sposobem przebywanie w takim miejscu gwarantuje kompletne wyciszenie, maksymalny odpoczynek, pozytywne odczucia i wrażenia.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
4
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja luksusowe i komfortowe apartamenty najnowocześniejsza technologia
Okolica

Wola Justowska jest wyjątkowym miejscem. Tutaj można znaleźć spokój, ciszę, osiągnąć stan relaksu po każdym ciężkim dniu. W okolicy znajduje się popularny Las Wolski w którym można się oddawać przyjemnym spacerom, spędzać aktywnie czas biegając lub jeżdżąc na rowerze. Sąsiedztwo inwestycji Hortus Apartaments to również liczne obiekty rekreacyjne czyli basen, korty do gry w tenisa czy nawet stadnina koni. Blisko stąd zarówno na Krakowskie Błonia jak i Stare Miasto co gwarantuje rozrywkę i kulturę na najwyższym poziomie.

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Zobacz również:

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Najważniejszy jest Klient. To nasze motto, doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci to nie jedynie sieci handlowe, korporacje czy właściciele hoteli. Zdajemy sobie sprawę, że klient Echo Investment to człowiek, to ludzie którzy niebawem wejdą w posiadanie mieszkania, handlowe, stali bywalcy centrów handlowych, pracownicy korporacji oraz osoby korzystające z komfortowej bazy noclegowej. Musimy być w pobliżu naszych klientów, musimy w pełni znać wszystkiego jego marzenia, potrzeby. Tylko tak możemy gwarantować to co najlepsze.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Borowego 12A/1, 30-215 Kraków
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
Telefon:
664 900 414
Adres email:
info-krakow@echo.com.pl
Lokalizacja