Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Park Avenue Apartments
Park Avenue Apartments
Park Avenue Apartments

Park Avenue Apartments

Kraków, Dębniki, ul. Czarodziejska

Opis inwestycji

Różni ludzie, różne potrzeby. To oczywiste, że każdy inaczej patrzy na to w jakich warunkach chce zamieszkać, każdy z osobna posiada własne priorytety. Wiemy o tym od dawna, dlatego też realizując nasz projekty dołożyliśmy wszelkich starań aby w jednym miejscu sprostać potrzebom wszystkich klientów, wszystkich potencjalnych mieszkańców naszej inwestycji. To właśnie wizytówka Park Avenue Apartments. Połączenie podmiejskiej swobody z miejskim szykiem znajdziecie właśnie u nas. Stworzyliśmy projekt idealny, stworzyliśmy projekt wygodny w połączeniu z dopasowaniem do istniejącego krajobrazu

Projektanci Park Avenue Apartments doskonale wiedzieli jak wykorzystać modernizm, który to wprowadzał do architektury funkcjonalność oraz przejrzystość. Dzięki temu powstało coś unikatowego, dzięki temu powstało coś o większymi wymiarze niż chwilowe mody i trendy. Wpisanie modernistycznych willi Park Avenue Apartments w sąsiedztwo z historycznym kontekstem udało się znakomicie.

Wewnątrz inwestycji znajdziemy połączenie nowoczesności z tradycją. Niezwykle wysokie pomieszczenia, nawiązujące do kamienic Krakowa oraz ich znakomite doświetlenie, wykonanie wszystko w stylu komfortowym, nowoczesnym, przystającym dzisiejszym czasom.

Wille posiadają na wyposażeniu między innymi wideo-domofony, a także w ramach wygodny przemieszczania się po obiekcie przygotowano windy. Celem pełnego bezpieczeństwa zamontowano na terenie inwestycji monitoring oraz ochronę. Budynki wyposażone w inteligencje systemy, instalacje, grzejniki kanałowe, klimatyzację. Dodatkowo na terenie obiekty sala fitness i garaż dla wszystkich mieszkańców.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Pomieszczenie gospodarcze
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
garaż podziemny
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
8
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

luksusowe apartamenty bliskość parku wysoki standard nowoczesna architektura
Okolica

Bliskość Parku Dębnickiego sprawia, że w tej okolicy nikomu nie zabraknie terenów zielonych, przepięknie zaaranżowanej architektury krajobrazu. Czyli z jednej strony małą architektura przygotowana na terenie inwestycji, bogata w estetyczne ławki, dyskretne oświetlenie oraz plac zabaw, z drugiej piękno natury w Parku Dębnickiego.

Standard wykończenia

Znakomite, kamienne okładziny. Do tego przestronne tarasy drewniane, a także przeszklenia typu portfenetr to właśnie cechy które wskazują na architekturę modernistyczną, zastosowaną w Park Avenue Apartments. 53 apartamenty, zaczynające się od 70 m2, a kończące się na 200 m2, przy Bulwarach Wisły oraz Parku Dębnickim

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Zobacz również:

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Najważniejszy jest Klient. To nasze motto, doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci to nie jedynie sieci handlowe, korporacje czy właściciele hoteli. Zdajemy sobie sprawę, że klient Echo Investment to człowiek, to ludzie którzy niebawem wejdą w posiadanie mieszkania, handlowe, stali bywalcy centrów handlowych, pracownicy korporacji oraz osoby korzystające z komfortowej bazy noclegowej. Musimy być w pobliżu naszych klientów, musimy w pełni znać wszystkiego jego marzenia, potrzeby. Tylko tak możemy gwarantować to co najlepsze.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Czarodziejska 2B/1, 30-322 Kraków
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
sb. 09:00 – 13:00
Telefon:
664 900 006
Adres email:
info-krakow@echo.com.pl
Lokalizacja