Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Murapol Bieńczycka
Murapol Bieńczycka
Murapol Bieńczycka

Murapol Bieńczycka

Kraków, Bieńczyce, ul. Bieńczycka

Opis inwestycji

Niezwykle nowoczesny budynek gdzie znajdują się w pełni funkcjonalne mieszkania. Osiedle położone w znakomitym miejscu dzięki czemu dojazd do centrum Krakowa nie stanowi żadnego problemu. Bogata oferta mieszkaniowa, szeroka rozpiętość metraży, a także podziemny garaż czyli propozycja Murapol Bieńczycka

Niezwykle ciekawa inwestycja firmy Murapol to znakomite rozwiązanie dla tych którzy pragną zamieszkać w cichym i zielonym otoczeniu ale równocześnie nie tracić bliskości centrum miasta. Znakomity układ komunikacji miejskiej, rozbudowana infrastruktura drogowa to gwarancja tego, że jakiekolwiek przemieszczanie się po Krakowie nie będzie stanowiło żadnego problemu. Nasza oferta to mieszkania gotowe do odbioru w pierwszym budynku z całej inwestycji. Oferujemy równocześnie mieszkania z kolejnych budynków czyli 98 mieszkań w budynku mającym 6 kondygnacji. Nasza propozycja to zarówno kawalerki jak i mieszkania dwu oraz trzypokojowe. Proponujemy wybór mieszkań od 24 do 65 m2. Nowoczesność naszej inwestycji sprawia, że samodzielnie możecie dokonywać aranżacji wnętrz oraz zdecydować się na łączenie lokali w jedno mieszkanie. Wszystkie mieszkania parterowe mają tarasy, pozostałe balkony. W każdej klatce znajdują się cichobieżne windy znacznie ułatwiające poruszanie się po budynku. Zmotoryzowani mieszkańcy mogą skorzystać z podziemnych parkingów.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon, Garderoba
Miejsca postojowe:
podziemny garaż
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
2
Liczba mieszkań:
270
Liczba kondygnacji:
7

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja w okolicy tereny rekreacyjne ciche windy podziemny garaż
Okolica

Rozbudowana infrastruktura komunikacyjna przy inwestycji sprawia, że jest ona znakomicie skomunikowana z centrum Krakowa. Dotarcie do Zamku Królewskiego zajmuje jedynie 15 minut jazdy samochodem.

Wszyscy mieszkańcy osiedla dla których istotnym jest bezproblemowe docieranie na lotnisko Kraków-Balice będą zadowoleni z lokalizacji inwestycji. Łatwy i szybki dojazd. Wszyscy kochający rekreację, mnogość terenów zielonych będą zadowoleni z okolicznych parków i łąk czyli Planty Bieńczyckich, Park Lotników Polskich oraz Łąki Nowohuckie. Wszyscy którzy nie posiadają samochodów będą zadowoleni z bogatej oferty komunikacji miejskiej. W pobliżu znajdują się przystanki licznych linii tramwajowych oraz autobusowych. Układ komunikacji miejskiej gwarantuje łatwe docieranie do ważnych punktów Krakowa.

Do tego dla pasjonatów jazdy na rowerze czekają liczne ścieżki rowerowe gwarantujące łatwe i bezpieczne docieranie do wielu miejsc na terenie Krakowa.

Mieszkańcy będą zadowoleni również z możliwości robienia zakupów w takich miejscach jak hipermarket Carrefour, M1, korzystania z oferty kulturalnej w Teatrze Ludowym.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Murapol to deweloper nr 1 w Polsce. To właśnie nasza oferta mieszkań jest najpopularniejsza wśród klientów w Polsce. Czym możemy się poszczycić? Rekordowe wyniki sprzedaży mieszkań, do tego niezwykle nowoczesny oraz doskonały model biznesowy. To wszystko sprawia, że nasze realizacje doceniają nie tylko Klienci ale również specjaliści w najbardziej renomowanych mediów w tym kraju: Forbes, Gazeta Wyborcza, Dziennik Gazeta Prawna czy portal Onet. Mieszkańcy naszych inwestycji to najlepsi ambasadorzy marki MURAPOL. Od początku działalności czyli roku 2001 z naszych usług skorzystało ponad 15 tysięcy osób. To najwyższy dowód zaufania dla naszej firmy

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Bieńczycka 15B, 31-860 Kraków
Godziny pracy:
pn.-pt. 08:00 – 18:00
sb. 09:00 – 14:00
Telefon:
514 601 742
Adres email:
krakow@murapol.pl
Lokalizacja