Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Murapol Garbarnia
Murapol Garbarnia
Murapol Garbarnia

Murapol Garbarnia

Kraków, Podgórze, ul. Rydlówka

Opis inwestycji

Zaledwie 8 minut od Starego Miasta, liczne parki i tereny rekreacyjne w sąsiedztwie osiedla oraz metraże mieszkań dopasowane do potrzeb odbiorców to właśnie Murapol Garbarnia.

Osiedle Murapol Garbarnia jest idealny rozwiązaniem dla wszystkich tych którzy chcą zamieszkać w niezwykle cichym i spokojnym miejscu ale niezbyt oddalonym od centrum miasta. W ramach realizacji pierwszego etapu naszej inwestycji przygotowaliśmy cztery kameralne budynki, każdy z nich wyposażony w windy oraz garaże podziemne. Tutaj oddaliśmy do użytku razem 196 mieszkań. Mieszkania na piętrach posiadają balkony, z kolei te na parterze mają tarasy. W chwili obecnej przygotowuje piąty budynek gdzie znajdować się będzie łącznie 40 mieszkań. Mieszkania które oddajemy Państwu posiadają od 25 do 68 m2. Na terenie inwestycji przygotowane zostaną tereny zielone oraz zaaranżowana zostanie małą architektura.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
podziemne garaże
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
5
Liczba mieszkań:
236
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

popularne metraże mieszkań znakomita lokalizacja przyjazna okolica
Okolica

Inwestycja przygotowywana jest w krakowskiej dzielnicy Podgórze. To jedynie 8 minut spacerem do Starego Miasta. Cała inwestycja będzie otoczona między innymi terenami zielonymi w postaci parku Bednarskiego oraz Skały Twardowskiego. To wyraźna zachęta dla wszystkich poszukujących miejsca do spacerów czy też aktywności fizycznej w postaci biegania lub jazdy na rowerze. Rejon inwestycji jest niezwykle spokojny, cichy oraz bezpieczny. W pobliżu swój nurt ma rzeka Wilga.

Podróże po Krakowie zapewniają przystanki MPK i niezwykle rozbudowana sieć połączeń autobusowych. Do tego układ drogowy powoduje, że łatwo dojechać do dworca lub też obwodnicy autostradowej A4.

W promieniu 2 kilometrów znajdują się obiekty kulturalne, rozrywkowe oraz sportowe, w tym między innymi Kinoteatr Wrzos, Cinema City, Teatr Nowy oraz siłownia z basenem. Wszelkie zakupu można robić w pobliskich małych sklepikach jak i centrum handlowym Bonarka oraz licznych marketach takich jak Tesco, Auchan, Carrefour, Biedronka

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Murapol to deweloper nr 1 w Polsce. To właśnie nasza oferta mieszkań jest najpopularniejsza wśród klientów w Polsce. Czym możemy się poszczycić? Rekordowe wyniki sprzedaży mieszkań, do tego niezwykle nowoczesny oraz doskonały model biznesowy. To wszystko sprawia, że nasze realizacje doceniają nie tylko Klienci ale również specjaliści w najbardziej renomowanych mediów w tym kraju: Forbes, Gazeta Wyborcza, Dziennik Gazeta Prawna czy portal Onet. Mieszkańcy naszych inwestycji to najlepsi ambasadorzy marki MURAPOL. Od początku działalności czyli roku 2001 z naszych usług skorzystało ponad 15 tysięcy osób. To najwyższy dowód zaufania dla naszej firmy

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Rydlówka 23, 30-363 Kraków
Godziny pracy:
pn.-pt. 08:00 – 18:00
sb. 09:00 – 14:00
Telefon:
506 371 475
Adres email:
krakow@murapol.pl
Lokalizacja