Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Murapol Poznańska
Murapol Poznańska
Murapol Poznańska

Murapol Poznańska

Kraków, Krowodrza, ul. Poznańska

Opis inwestycji

Doskonała inwestycja która znajduje się tylko 2 km od Dworca Głównego i Rynku oraz licznych parków. Murapol Poznańska to naturalnie różnorodna oferta mieszkań, od kawalerek po kilku pokojowe.

W skład osiedla Murapol Poznańska wchodzą trzy budynki które cechuje znakomita jakość wykonania i niezwykle nowoczesna bryła. Pierwszy etap inwestycji to realizacja 210 mieszkań o różnorodnym metrażu. Kolejny etap to realizacja pozostałych budynków. W nich łącznie znajdować się będzie aż 359 mieszkań. Mieszkania mają balkony lub ogródki. Z uwagi na różnorodność ofertową mieszkania w ramach inwestycji posiadają od 21 do 67 m2. Innowacją na rynku nieruchomości tego typu jest fakt, że dajemy naszym klientom opcję indywidualnego podejścia do aranżacji wnętrz, równocześnie istnieje możliwość połączenie mieszkań. Komfortowe i ciche windy pozwalają na szybkie poruszanie się po budynku. Nie zapominamy o doskonałej aranżacji terenów zielonych i przygotowaniu placu zabaw. Dla zmotoryzowanych mieszkańców przygotowane zostały garaże gdzie znajdować się będzie kilkaset miejsc postojowych

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
podziemne garaże
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
3
Liczba mieszkań:
569
Liczba kondygnacji:
10

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacja w centrum miasta przyjazna i zielona okolica plac zabaw dowolność aranżacyjna wnętrz
Okolica

Murapol Poznańska to inwestycja która powstaje w Krakowie, w pobliżu Dworca Głównego i Rynku (odległość to 2 km). Taka lokalizacja to gwarancja znakomitych warunków do zamieszkania, pobliże centrum miasta dostarcza licznych możliwości.

Park Krakowski, Park Wyspiański, Krakowskie Błonia oraz Ogrody Łobzów to tereny zielone gwarantujące wypoczynek oraz rekreację i aktywność fizyczną. Obok osiedla Murapol Poznańska znajdziemy przystanki autobusowe oraz tramwajowe które w sposób naturalny pozwalają szybko przemieszczać się po Krakowie. Zaledwie kilku minut spaceru potrzeba do tego by dotrzeć do placówek edukacyjnych takich jak szkoły i przedszkola. W pobliżu znajduje się przychodnia, poczta oraz bank. Dodatkowo około 500 metrów od osiedla znajduje się supermarket. Z uwagi na takie położenie Murapol Poznańska każdy z mieszkańców może bez problemów korzystać z bogatej oferty miasta Kraków. Liczne atrakcje rozrywkowe (kina, teatry, centra handlowe, gastronomia), zabytki na wyciągnięcie ręki. Do tego w sąsiedztwie osiedla znajdują się placówki sportowe: basen, siłownia.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Murapol to deweloper nr 1 w Polsce. To właśnie nasza oferta mieszkań jest najpopularniejsza wśród klientów w Polsce. Czym możemy się poszczycić? Rekordowe wyniki sprzedaży mieszkań, do tego niezwykle nowoczesny oraz doskonały model biznesowy. To wszystko sprawia, że nasze realizacje doceniają nie tylko Klienci ale również specjaliści w najbardziej renomowanych mediów w tym kraju: Forbes, Gazeta Wyborcza, Dziennik Gazeta Prawna czy portal Onet. Mieszkańcy naszych inwestycji to najlepsi ambasadorzy marki MURAPOL. Od początku działalności czyli roku 2001 z naszych usług skorzystało ponad 15 tysięcy osób. To najwyższy dowód zaufania dla naszej firmy

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Poznańska 7, 30-012 Kraków
Godziny pracy:
pn.-pt. 08:00 – 18:00
sb. 09:00 – 14:00
Telefon:
514 601 730
Adres email:
krakow@murapol.pl
Lokalizacja