Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Europejskie
Osiedle Europejskie
Osiedle Europejskie

Osiedle Europejskie

Kraków, Dębniki, ul. Bobrzyńskiego 37

Opis inwestycji

Od ponad dekady realizowana jest w Krakowie ogromna inwestycja pod nazwą Osiedle Europejskie. Doskonała i ciekawa zabudowa, do tego niezwykle nowoczesna architektura, a także najwyższy standard wykończenia wszystkich detali na osiedlu to gwarancja zadowolenia obecnych mieszkańców jak i tych przyszłych. Zamieszkaj w niezwykłym miejscu, sprawdź ofertę Osiedla Europejskiego

Doskonałe położenie inwestycji Osiedle Europejskie to nie lada gratka dla wszystkich poszukujących czegoś w pobliżu centrum wielkiego miasta ale równocześnie chcących mieszkać w pobliżu terenów zielonych. Poprzez działania w zgodzie z oczekiwaniami Klientów, szczególnie rodzin z dziećmi przygotowaliśmy liczne udogodnienia na naszym osiedlu. Doskonały i bezpieczny plac zabaw, a także wewnętrzne przedszkole to ogromne atuty naszej inwestycji.

Realizacja kolejnego etapu Osiedla opiera się na fascynacją trendami ze Skandynawii. Można to zauważyć poprzez liczne oryginalne elementy inwestycji, niespotykane w wielu innych miejscach. Apartamenty o najwyższym stopniu funkcjonalności, wysoki poziom bezpieczeństwa na całym terenie, a także stosowanie najnowocześniejszych technologii. Kopenhaga to niezwykle wyjątkowa propozycja, zarówno dla rodzin z dziećmi, singli czy studentów. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jeżeli od lat marzysz by zamieszkać w Krakowie, we własnym apartamencie to Osiedle Europejskie jest idealnym adresem. Doskonałe położenie i przystępne ceny, zapraszamy

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Loggia
Realizacja inwestycji:
II półrocze 2016 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
10
Liczba kondygnacji:
7

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja doskonały standard rozwinięta infrastruktura sąsiedztwo terenów zielonych
Okolica

Osiedle Europejskie to inwestycja zlokalizowana zaledwie 20 minut od centrum Krakowa. Poprzez znakomitą organizację komunikacji miejskiej (szybki tramwaj, komunikacja autobusowa, dzienna i nocna) dotarcie w dowolne miejsce Krakowa nie jest skomplikowane. W okolicy znajdują się rozmaite budynki użyteczności publicznej, edukacyjne czyli np. przedszkola i szkoły oraz kampus UJ. W sąsiedztwie również bogata oferta rekreacyjna i bujność terenów zielonych. Rekreacja poprzez liczne boiska, ścieżki rowerowe. Spacery po Zakrzówku w otoczeniu zieleni to najlepszy relaks po ciężkim dniu. Naturalnie nie można zapominać iż w pobliżu znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Novo Maar Sp. z o.o. wchodzi w skład renomowanej, międzynarodowej grupy deweloperskiej AFI EUROPE NV, która od prawie dwóch dekad prężnie inwestuje i realizuje liczne nieruchomości na terenie takich krajów jak Niemcy, Polska, Łotwa, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Serbia oraz Czechy. W chwili obecnej Novo Maar przygotowuje inwestycję Osiedle Europejskie.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Bobrzyńskiego 37, 30-348 Kraków
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 19:00
sb. 09:00 – 15:00
Telefon:
800 155 152
Adres email:
dzialsprzedazy@osiedleeuropejskie.pl
Lokalizacja