Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Rydlówka 19
Rydlówka 19
Rydlówka 19

Rydlówka 19

-
Kraków, Podgórze, ul. Rydlówka 19

Opis inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w miejscu idealnym do zamieszkania. Sąsiedztwo terenów rekreacyjnych, zielonych, do tego bliskość najważniejszych miejsc w Krakowie takich jak choćby Rynek. Cała inwestycja to dwa budynki z garażami podziemnymi o wysokości 5 kondygnacji nadziemnych

Inwestycja przewiduje realizację dwóch budynków mieszkalnych posiadających również lokale usługowe oraz garaże podziemne. W sumie całość inwestycji zamknie się w liczbie 116 mieszkań. Do wyboru będą mieszkania mające następującą liczbę pokoi: 1, 2, 3 i 4. Metraż mieszkań wynosi od 25 do 130 m2. Mieszkańcy otrzymają również komórki lokatorskie.

Oba budynki mają pięć kondygnacji nadziemne, a także podziemną, przewidziano na garaż. W budynkach znajdować się będą w pełni funkcjonalne windy niezbędne do komfortowego i szybkiego przemieszczania się. Co istotne, nad częścią garażową powstanie zielony taras dla wszystkich mieszkańców.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
podziemny garaż
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
2
Liczba mieszkań:
116
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja podziemny garaż winda nad garażami zielony taras
Okolica

Okolica naszej inwestycji budzi zachwyt. Tereny nad wodą czyli rzekami Wilga i Wisła, do tego Skałki Twardowskiego i oczywiście fantastycznie się prezentujący zalew Zakrzówek. To otoczenie które pozwala na rekreację, na relaksację, każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo okolica słynie z gęstej sieci ścieżek rowerowych. W pobliżu również centrum Krakowa, takie miejsca jak Wawel, Rynek. Niedaleko inwestycji Rydłówka 19 znajduje się centrum handlowe Bonarka, a także hipermarkety, przedszkola, szkoły, centra rozrywki takie jak kina oraz ośrodki zdrowia. Wszędzie można szybko dotrzeć korzystając z własnego samochodu lub komunikacją miejską.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

P.P.U.H. WAKOM to firma która od lat realizuje, wykonuje rozmaitego rodzaju prace budowlane. Najważniejsza specjalizacja firmy WAKOM to usługi remontowo-budowlane, związane z ciesielstwem, prace żelbetonowe, docieplanie i elewacje budynków, profesjonalne prowadzenie procesu wylewek, a także kompleksowe przygotowanie domów jednorodzinnych, willi, hoteli czy budynków wielorodzinnych. Wieloletnia kooperacja z największymi polskimi inwestorami doprowadziła iż mamy na swoim koncie niezwykle komfortowe i ciekawe wille, zbudowaliśmy liczne hotele, domy wielorodzinne czy też hale. Nasza wieloletnia bytność na rynku inwestycji budowlanych sprawiła, iż cieszymy się wśród klientów ogromną estymą, jesteśmy godni zaufania, realizujemy prace w terminie i z zachowaniem najwyższych standardów budowlanych gdzie każdy detal ma ogromne znaczenie.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Wadowicka 3 pok. 116, 30-347 Kraków
Telefon:
12 261 15 49
Adres email:
sprzedaz@wakom.krakow.pl
Lokalizacja