Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Ruczaj Park
Ruczaj Park
Ruczaj Park

Ruczaj Park

Kraków, Podgórze, ul. Kapelanka

Opis inwestycji

Ogólnopolski deweloper, zarządzany przez Skarbiec czyli fundusz nieruchomości przygotowuje pierwszą inwestycję mieszkaniową w Krakowie o nazwie Ruczaj Park Kraków.

Zbieg ulic Kapelanka, Grota Roweckiego oraz Brożka to wyjątkowe miejsce, doskonałe na idealną i nowoczesną inwestycję. To właśnie tutaj w przeciągu kilkunastu miesięcy zostaną oddane do użytku dwa budynki mieszkalne.

Znakomicie rozwinięta infrastruktura oraz sąsiedztwo centrum miasta sprawia, że miejsce to jest idealne pod każdym względem, nadaje się do zamieszkania przez wszystkich ceniących sobie wysoką jakość w życiu.

Cała inwestycja Ruczaj Park Kraków to przygotowanie dwóch budynków które będą posiadały po jedenaście kondygnacji. Łącznie do użytku oddanych zostanie 188 mieszkań, a oprócz tego miejsca parkingowe, lokale usługowe oraz przygotowane zostanie profesjonalne zagospodarowanie terenu. Powierzchnie mieszkań będą zróżnicowane tak aby przygotować jak najszerszą ofertę dla indywidualnych odbiorców. Począwszy od 25 m2, a skończywszy na 85 m2. Dostępne będą kawalerki, mieszkania 1, 2, 3 oraz 4-pokojowe.

Projektując i przygotowując inwestycję Ruczaj Park stawiamy tylko i wyłącznie na wysoki standard, mamy na celu zagwarantowanie doskonałych warunków mieszkaniowych. W wyniku tego realizacja będzie odbywać się za pomocą najlepszych materiałów budowlanych, wykończenia przy zastosowaniu nowoczesnych technik. To na pewno będzie inwestycja niezwykle pożądana na rynku krakowskich nieruchomości mieszkaniowych. Oferujemy również mieszkania pod klucz, z uwagi na współpracę z renomowaną firmą redNet Dom.

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
2
Liczba mieszkań:
188
Liczba kondygnacji:
11

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacja materiały budowlane najlepszej jakości nowoczesne budynki zróżnicowane powierzchnie mieszkań
Okolica

Śródmieście Krakowa, dzielnica XIII Podgórz, ulica Kapelanka to właśnie lokalizacja Ruczaj Park. Rejon ten cechuje się niezwykle dynamiczną tendencją rozwojową, cały czas wzrasta potencjał tego obszaru miasta Kraków.

Bliskość dzielnic Krakowa o znaczeniu historycznym jak i równocześnie niedaleko do najważniejszych miejskich dróg pozwalających na łatwe i szybkie poruszanie się po mieście, dotarcie do lotniska czy dróg wyjazdowych to kolejny pozytywny aspekt takiej właśnie lokalizacji.

Ruczaj Park Kraków poprzez swoją lokalizację gwarantuje wszystkim mieszkańcom dogodne warunki związane z poruszaniem się po mieście poprzez wykorzystanie znakomicie rozwiniętej siatki połączeń komunikacji tramwajowej i autobusowej.

W okolicy znajduje się zabudowa wielorodzinna, obiekty biurowe, a także liczne punkty usługowe. Również należy zwrócić uwagę na sąsiedztwo terenów zielonych i terenów rekreacyjnych.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Rozpoczęcie działalności Skarbiec TFI SA datuje się na 1997 rok. Było to wtedy piąte towarzystwo funduszy inwestycyjnych w naszym kraju. Skarbiec to instytucja finansowa w pełni licencjonowana, zarządzająca zarówno portfelami jak i funduszami inwestycyjnymi, naturalnie trzymając się zasad związanych z ograniczaniem jakiegokolwiek ryzyka inwestycyjnego. Nasza ofert jest zróżnicowana, dobieramy fundusze według potrzeb różnych inwestorów. Można skorzystać zarówno z propozycji określonej stopy zwrotu jak i poziomu akceptowanego ryzyka inwestycyjnego.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Lipińskiego 3/1, 30-349 Kraków
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 18:00
Telefon:
12 341 71 72
Adres email:
sprzedaz@ruczajpark-krakow.pl
Lokalizacja